Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tizennégy évesen gáz hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizennégy évesen gáz hogy nem volt még pasim, és nem is csókolóztam soha?

Figyelt kérdés

Mert a mai világban ez nem "menő". Rengetegen hivtak már randizni, mert szép vagyok (legalább is ezt mondják) és jófej, de csak amig barátkozásról van szó. ha már komolyabban rámmozdul valaki zavarba jövök és ezt általában úgy leplezem hogy bunkó vagyok :$ tudom,hülyeség de ez van. ha nem tetszik valaki akkor jól tudom kezelni, de ha bejön akkor már sz.r.

nem igazán érdekel ki mit gondol rólam, de kezdek aggódni a saját agyi épségemért

14/L de sztem rájöttetek


2011. júl. 16. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem gáz. bár azért próbáld nem ellökni magadtól azokat a srácokat, akik tetszenek :)
2011. júl. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt utálják legjobban a srácok ha tudod hogy bejössz nekik és bunkó vagy... próbálj meg változtatni és még semmiről sem késtél le talán jobb is hogy eddig így reagáltál legalább nem dugtak meg 12 évesen.
2011. júl. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Istenem :D Én 16 éves fiú vagyok és nekem se votl még komolyab barátnőm. 2 futó kapcsolatom igen és egyszer már csókoloztam. És tudod mit mondok ?Hogy megbántam. Túl korán tettemne mvoltam felkészülve. Mostmár okosabb vagyok. Egy 14 éves lánynak (fiúnak se) kell még,hogy barátja/barátnője legyen. Egyeltalán nem gáz. SŐT! Érték. :) ;) Használd el ügyesen
2011. júl. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14/F nekem se volt senkim, mégse irom ki í:D
2011. júl. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én 20 éves vagyok, még nem is csókólóztam. Abszolút nem bántam meg, mert úgy nézz ki most találtam egy normális pasit :)

Számomra normális, elnézést azért nem mindegy.

Szóval ezen ne izgulj, baráti társaságomban is van olyan, aki 19 éves és úgy van,mint én.

De ne értsd félre ismerkedtem fiúkkal és én is gyakran zavarban voltam,fú,ha tetszett is totál nem én voltam :D

2011. júl. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

3. kommentelő: egyáltalán nem ezt kérdeztem ;) na te biztos hogy nem jönnél be.

a többieknek köszi, én is így gondolom, csak a barátbőim kicsit...máshogy gondolják. az egyik osztálytársam 12 évesen már lefeküdt a barátjával aki utána dobta és azóta is ezzel zsarolja.

2011. júl. 16. 21:12
 7/9 anonim ***** válasza:

12 évesen lefeküdt a barátjával? srácot liliomtiprásért fel is jelenthetné, nem számít, hogy beleegyezett-e a szexbe.


te pedig ne aggódj. 17 éves vagyok, nem volt még barátom, és 16(és fél) évesen csókolóztam először. nem késtél le semmiről. Szerintem azért leszel bunkó a fiúkkal, mert félsz egy kicsit. nem vagy még megérve egy kapcsolatra, és ezt ne vedd bántásnak :) de azért megpróbálhatsz kicsit változtatni ezen. inkább számolj el 5-ig, mielőtt valamit mondasz, ha úgy érzed, bunkó lennél. csak lazán!

2011. júl. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én 18 vagyok és még soha életemben hozzá se értem lányhoz, de szó szerint. Még életem első arcrapusziján se vagyok túl. Úgyhogy ha valami gáz, akkor az ez.

18/F

2011. júl. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lassan 21 vagyok és még nem volt barátnőm,szóval nem hiszem,hogy gáz lenne.


20/F

2011. júl. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!