Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, érdeklődésként kérdezem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, érdeklődésként kérdezem, szeretnétek ilyen barátnőt?

Figyelt kérdés

Kívülről: Nem egy modell, de dekoratív, vékony és kedves arcú.


Belülről: Kedves, barátságos, kissé visszahúzódó, hűséges. Képes arra, hogy nyugodt, szeretetteljes légkört teremtsen maga körül, de ugyanakkor mindent megtesz azért, hogy a testi kapcsolat is működjön.


Azért fontos, mert sokaktól hallottam már, hogy a fent leírt nők inkább olyan családanya típusok, nem jók barátnőnek. Mi a vélemény erről? Kort is írjatok légyszi.


2012. jan. 8. 12:21
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Amiket belső tulajdonságnak írtál-ha ez igaz-az már elég is.Ehhez képest a külső-nem azt mondom,hogy elhanyagolható-persze jó ha nem csúnya de nem olyan fontos,amiket te leírtál a külsődről az tökéletes.
2012. jan. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Milyen az a 'nem modell' (főleg, ha vékony vagy) és kedves arcú?

Vékony testalkatú lányok az ideálom, ha hozzá még átlagos arcod is van és nem vágsz világfájdalmas/bamba képet akkor külsőleg ok.

Belsőleg olyasmit szeret(n)ek, amit leírtál. Ha valaki kedves, figyelmes (apró dolgokra is), törődő nagyon hamar megszeretem.

23F

2012. jan. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

én pont ilyet szeretnék, de sehol nem találok :(((

19/f

2012. jan. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Ideális nő nem kell tul lihegni, majd ki alakul ha ő lessz a feleséged. Ne ezen akadj fel, hogy anyának való- e. Addig még annyi probléma lessz

25 f

2012. jan. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:

Na akkor tévedtél ezzel kapcsolatban...

Nekem is pont az ilyen típusú nők jönnek be, az a baj tényleg kevés van belőlük. És úgy látom nem is kevesen gondoljuk ezt így.

2012. jan. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy nem tartjuk elég érdekesnek az ilyen lányokat, ameddig nincs meg ő kellene mikor meg van passzoljuk. A " barátnőm mindig azt mondja, hogy akkor fogom igazán értékelni mikor ő már nem lessz melletem" nekem hasonló Brátnőm van! egy tanács probáld meg vele!! egyet értek a fenti férfival, majd ki alakul a feleség dolga is!

f 23

2012. jan. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

mindenki ilyet szeretne aki nem partiface:P

f18

2012. jan. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!