Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy hét alatt kialakulhat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hét alatt kialakulhat a szerelem? Egy hete járunk, és a párom már ilyen szerelmes dalokat rak ki, meg irogat alá.

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 12:01
 1/10 Macs1209 ***** válasza:

Szikra ha megvolt, akkor erősödhet folyamatosan.

A szerelem kémia.


Bár nehogy túlzásba vigye, mert akkor megfojt, és

ott fogod hagyni.

2012. jan. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

úristen!


Te is ülj le! 1-es!

2012. jan. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az igazi szerelemhez rendesen ismerni kell a másikat (különben kibe vagy szerelmes, ha nem is tudod valójában kicsoda az illető?), és ez nem megy egy vagy két hét alatt. Nem értem miért jártok, ha nem vagytok szerelmesek, de ez már részletkérdés.
2012. jan. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Megismerkedtünk,megkedveltem,megbeszéltük hogy próbáljuk meg,de ő már facen rakja ki a zenéket,meg szerelemes zenéket rak ki,meg hasonlók.Mi lesz később?
2012. jan. 8. 12:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Mit próbáltok meg? Hogy megy ez? Kedvelitek egymást + van valami vonzalom és akkor megbeszélitek, hogy ti most jártok és ezentúl fogjátok egymás kezét meg csókolóztok, szexeltek? Mi értelme ennek, most őszintén?
2012. jan. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Macs1209 ***** válasza:

Megfojt...


Nagyon beleéli magát, pedig még nincs is mibe.


Anno én is voltam fiatal, bolond, beleestem hasonló

csapdába... jól meg is szívtam...


Majd ha már jó ideje együtt lesztek, akkor lehet sze-

relemről beszélni, addig mindez csak illúzió.

2012. jan. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet Maccsal.

Azzal "járok" - kinőttem már ebből a szóból - , akit tényleg szeretek. Kedvelhetek valakit, barátkozhatom valakivel, de párkapcsolatot csak akkor fogok kezdeni vele, ha tényleg szeretem, és ez nem idő függvénye.

2012. jan. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Macs1209 ***** válasza:

Úgy értem, hogy az együtt töltött idő hozza meg a

szerelmet. Addig ez pl vágyakozás a másikra...


Lehet kezdődő szerelemnek nevezni, de a szerelem

akkor is kémia marad.

2012. jan. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát épp ezt magyarázom én is :D

Kémia..nem azon múlik, hogy te 1 hete együtt jársz vele, és nem az együtt töltött idő határozza meg a dolgot :)

2012. jan. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Macs1209 ***** válasza:
Ejj de sz*rul tudok fogalmazni... :D
2012. jan. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!