Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek után hogy higgyek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után hogy higgyek a pasiknak?! Bővebben

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy csak én e vagyok így vele, de vonzom az idióta pasikat. Vagy az összes idióta? Címszavakban leírom milyen pasikkal hozott össze a "sors"


1.Kolin ismerkedtünk meg, másfél éves kapcsolat után szakított a bnőjével, nekem azt mondta h nem akar egynelőre semmi komolyat tőlem, másnap megcsókol. Azzal "szakított" h bizonytalan vagyok(?)


2.Első nagy szerelem. 2 hó. után feküdtem le vele másnap dobott, mert csak ki akarta próbálni h milyen egy szűz csajjal.


3. Két napja jártam a sráccal mikor megcsalt a legjobb barátnőmmel


4. Megismerkedtem egy sráccal, elmentünk pizzázni. 1 hónapig nem keresett. Megint találkoztunk bocsánatot kért, elvitt kajálni, hazakísért, csókolóztunk mai napig "várom" a hívását


5. Kiderült, hogy drogos.


6. Tegnap "szedtem" össze. Jófej volt, aranyos, vicces, elhívott randizni, csókolóztunk.. kiderült, hogy van másfél éve barátnője...



Ezek csak az "említésre méltóak" voltak ezen kívül még sok pasi átvert/becsapott.


Mért fogom ki az összes ilyet?! Vagy nem csak én fogom ki hanem tényleg ilyen mind?! Már el vagyok keseredve hogy a 19 évem alatt egy normális pasival sem ismerkedtem meg. :( Tanács?



2012. jan. 8. 14:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
"Jófej volt, aranyos, vicces"-ezek rám is illenek, és nincs senkim,de nem akarnék senkit át verni, úgyhogy nem az összes pasi szemét,csak rosszakat fogtál ki.különben érdekes, mert én a 22 évem alatt nagyon kevés normális lánnyal ismerkedtem meg,abból 1 akinek kellettem,de ami óta szakítottunk....senki.
2012. jan. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
tanács nincs, de ez aztán peches széria! elkeseredni nem kell, az élete folyamán mindenki találkozik olyanokkal akikkel nem kellett volna. minél előbb jön a tapasztalat annál jobb, legközelebb majd könnyebben kiszúrod őket.
2012. jan. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Vonzod a zürös pasikat, van ilyen.
2012. jan. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Tipiukusan a rosszarcúakat vonzod ezen nincs mit tulbonyolitani ezen látszik.
2012. jan. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De akkor hogyan és hol találhatnák normális férfiakat?! Eddig róluk is azt hittem, hogy normálisak. Teljesen el vagyok keseredve :(
2012. jan. 8. 16:53
 6/15 Ywerd ***** válasza:
Férfit keress ,ne pasit :) Ezek közül egy se tanulta meg mit jelent a párkapcsolat, a szeretet és a felelősség.. Próbálkozz idősebbekkel,bár a mai világban....
2012. jan. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ezek közül három 25 év feletti volt. Az egyiknek volt 7 évig tartó párkapcsolata...
2012. jan. 8. 18:51
 8/15 anonim ***** válasza:
írd már egy kicsit körül, hogy milyen legyen az a normális pasi és térj ki a külsöre is!
2012. jan. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Alapvető dolog, hogy normális legyen ez a legfontosabb, és ne verjen át. Lehessen vele beszélgetni, vicces, meg tudjon nevettetni és fogadjon el úgy ahogy vagyok.Legyen ápolt. Nincsenek különösebb elvárásaim.


Külső nem a legfontosabb, fogjon meg valami benne, a kisugárzása.A felsoroltak között is volt jó pár olyan aki nem az a tipikus szépfiú volt, utólag már látom hogy volt pár olyan aki még csak annyira helyesnek sem volt mondható. Haj szemszín nem számít. Ne legyen divatmániás és ne legyen cicafiú. Nemhiszem hogy olyan sokat várnék el...

2012. jan. 8. 19:05
 10/15 anonim ***** válasza:
Mi az a cicafiú? :D
2012. ápr. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!