Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert kell a pasiknak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kell a pasiknak egy plázacica?

Figyelt kérdés
Én ugy veszem észre, hogy a legtöbb pasinak ilyen típusú csaj jön be, akinek meg nincs műkörme és nem jár szoliba már le van ****
2012. jan. 2. 19:51
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Csak ezen a héten ez kb. az ötödik ilyen kérdés, amit olvasok.
2012. jan. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
Mert őket jó kúrni, mégis miért kellene?
2012. jan. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:

19:51: Én csak ma olvastam legalább kettő ilyet :D:D


Kérdező. Nagyon egyszerű. mert ezek nőiesen öltöznek. Azért a műköröm nehogy akkora nagy dolog legyen már LoL :D:D

A szoli mondjuk nem túl guszta, de az ne legyen már gond ha valaki ad magára :)

2012. jan. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
esze semmi d*gd meg jóóóól :D
2012. jan. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
hülyék,mint a segg és könnyebb megtoszni..
2012. jan. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Valaki ad magára? Ugyan... Látom a természetes szépség már nem szépség..
2012. jan. 2. 19:54
 7/43 anonim ***** válasza:

Mert a plázacicákon látszik, hogy ivarérettek, és igénylik is a figyelmet. Máskülönben miért töltenék minden idejüket figyelemfelhívással, és haszontalan dolgokkal?

Én egy felszínes plázacicától semmit nem akarnék, legfeljebb csak szexet.

Persze ne felejtsük el, hogy a külső nem minden. Biztos van okos, és értelmes plázacica is.

2012. jan. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
0%

Mert adnak magukra és figyelnek a testükre,nem úgy ahogy a ,,van mit fogni" átlagos csajoknál akiknek rimánkodni kell,hogy legyen szíves figyeljen az alakjára.Meg jönnek a szeretsz elfogadsz így is dumával ami eleve szakító ok.

Az úgymond plázacicáknak ez természetes dolog,hogy jól nézzenek ki és pont ez a jó,tudják mit kell adni egy pasinak.Érzek némi irigységet kérdező,tegyél érte,hogy jó csaj legyél,de ez gép elől nem fog menni,tessék vedd fel a batyút és indulj el tegyél a külsődért.

2012. jan. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
Nekem egy fehér bőrű lány jobban bejön mint egy szolis
2012. jan. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Hát én nem fogok soha igy kinézni.. Belém ne azert szeressen valaki, mert szép barna a bőröm a szolitol.. Adok magamra én is, nem erről van szó, de nincs rajtam kilo smink..
2012. jan. 2. 19:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!