Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A jól kinéző pasiknak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jól kinéző pasiknak miért nehezebb?

Figyelt kérdés

csajozni, boldogulni az életben, férfinak lenni...stbstb


Én 22 vagyok és az a helyes féle, aki nem annyira férfias, viszont érdekes személyiség, mindenki mást gondolom rólam, erről nem én tehetek. Miért nincs esélyem normális lányt találni? Engem mindig megtalálnak, de csak a csókig meg ilyen egyebekig jutok el, de hogy járjak is valakivel, az elképzelni sem tudom. Mi lehet az oka? Nem nagyképűségből mondom, de 2 kezemen nem tudom megszámolni hány csaj szólított le, de mindenkivel csak a barátságig jutok. :S

Általában mindenki vicces, jófej gyereknek tart, és bókolgatok is sokaknak hogy így bejön meg úgy bejön, meg stbstb. Veszik a lapot ez 100%, de szerintem azt hiszik nem gondolom komolyan. Vagy arra gondolok azért nem vesznek komolyan, mert mivel nem nézek ki rosszul, így bárkivel ezt csinálom meg mindenkivel csak játszok. De rákérdezni hogy járjunk, valamiért senkinél nem merek(vagy akarok?)? Nem nőttem volna még fel egy kapcsolathoz vagy mi lehet?



2011. nov. 24. 22:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

hát erre én is kíváncsi lennék! :) hasonló helyzetben vagyok, bár engem azért olyan sokan még nem szólítottak le, de volt rá példa.


19/F

2011. nov. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
mivan?
2011. nov. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk ki kéne választani egy konkrét lányt és komolyan udvarolni neki, nem csak bókolgatni :)
2011. nov. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Hogy mi? Érdekes.
2011. nov. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
nem vagy elég tökös apukám. ha már nem én megyek egy csaj után, hanem ö hozzám, akkor nem balfas*oskodom el.
2011. nov. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%

Most azért kéne sajnálni mert bár jól nézel ki ,nem tudsz csajozni?

Hát azért ez így nem megy,már ne is haragudj..:)

Változtass a hozzáállásodon!

Pl: "mindenki mást gondolom rólam, erről nem én tehetek." Dehogynem tehetsz róla! (az emberek felszínesek és sokszor ítélkeznek gyorsan,DE)a viselkedésed sok mindent elárul rólad! Ha folyamatosan viccelődsz,hülyíted a lányokat ne várd hogy komolyan vegyenek..

És nyugi,szépfiúként is lehet boldogulni,sőt,elárulom: könnyebb mint rút kis kacsaként,csak légy tökös!:)


pápuszi:

21/L

2011. nov. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Egy jó válaszhoz személyesen ismernünk kéne téged, ugyanis az egy dolog hogy Te milyennek látod saját magadat de lehet hogy mások pl. a lányok mást gondolnak rólad (és az csak egy dolog hogy neked mit mondanak mint véleményt rólad).


"Vagy arra gondolok azért nem vesznek komolyan, mert mivel nem nézek ki rosszul, így bárkivel ezt csinálom meg mindenkivel csak játszok."


Ha tényleg nagyon helyes vagy női szemmel akkor pont ezért nem akarnak tőled semmi komolyat, mivel félnek a csalódástól (bár az is lehet hogy valójában egyáltalán nem bírnak téged "úgy" és beszélgetés közben azt mondogatják magukban hogy "csak szabaduljak már el innen").

Viszont te is félsz a csalódástól:


"De rákérdezni hogy járjunk, valamiért senkinél nem merek(vagy akarok?)? Nem nőttem volna még fel egy kapcsolathoz vagy mi lehet?"


Két lehetőség van:

1. attól félsz hogy nemet mondanak

2. attól félsz hogy ha valakivel valami komolyba kezdesz akkor ugrott a szabadság, ugrottak a kis flörtölések stb., tehát félsz a komoly kapcsolattal járó felelősségtől


Gondolkodj el azon hogy mit miért teszel illetve nem teszel...

2011. nov. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk.. Én se értem h miért nem jön össze sose,mert elég jól nézek ki.Talán úgy vannak vele hogy annyi lány körül rajonghat,hogy úgy se becsülnénk meg őket.
2011. nov. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Hát érdekes a kérdésed...:) Szerintem egyébként könnyebb egy helyes fiúnak, mint egy kevésbé helyesnek. :) Bár nem tudom, hál istennek ilyen helyzetben még nem voltam. :D

Lány vagyok, és hát megmondom az őszintét nekem például csak a "helyes féle"-hadd éljek a Te szavaiddal :)) fiúk jönnek be, és eddig kizárólag csak ilyen pasikkal volt párkapcsolatom is. Nekem elég hosszú életű kapcsolataim voltak, tehát komolyan vettem őket annak ellenére, hogy cuki, metroszexuális beütése volt mindnek.:D Semmiképpen sem érezd magad hibásnak emiatt. Hogy miért nincs esélyed normális lányt találni??-talán, mert a világon az egyik legritkább dolog :D , és ezt úgy mondom, hogy lány vagyok. :) Aki tényleg normális, az már az elejétől kezdve komolyan vesz, és aki tényleg komolyan tud, és akar venni, az nem azt figyeli, hogy milyen "cuki" fiú vagy. Én sem azért jöttem velük össze, mert direktben azt figyeltem, hogy ki az olyan "helyes féle" fiú, és akkor oké jöjjünk össze, hanem csak úgy jöttek maguktól. :) Mármint érted. :D Szóval csak olyan lánnyal tudsz valamit is elérni, akinek megfelelő a felfogása, az orientálódása, és nem azt lesi folyton, hogy hogy nézel ki. Szó mi szó nem benned van hiba:) ...csak apró csiszolásokra van még szükséged. :) Például, hogy szeretnéd azt, hogy valaki komolyan vegyen hogyha több tucat csajod volt már ?! Hogy szeretnéd azt, hogy komolyan vegyen bárki is, hogyha te sem veszed őt komolyan, és csak párszor "oda szúrsz" neki egyszavas bókokat?! Szóval igen ezen kellene még csiszolnod, és ne keseredj el, mert tényleg nagyon nehéz normális csajt találni. ;)

2011. nov. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

22 évesen még nem volt nőd?


Az mi, hogy olyan helyes féle?


És miért nem vagy férfias? Férfiasság nélkül a lányok csak száraz-barátnak fognak tartani. Aminél megalázóbb helyzet nincs. Egy nem férfias fiún mit szeressenek a nők? Nem látják benned a férfit ez a te bajod. Lehetsz vicces, meg bókolhatsz, ha 22 évesen nem néznek emberszámba.

Inkább ne legyél helyes féle, de legyél férfias. Akkor lesz nőd.

2011. nov. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!