Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyet értetek azzal hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyet értetek azzal hogy tökmindegy mekkora egy nő melle csak ha oldalt áll legyen nagyobb mint a hasa, mert akkor esztétikus?

Figyelt kérdés
Ezt hallottam valakitől.Mit gondoltok?
2012. jan. 8. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Nekem mind1, hogy egy lány melle milyen, meg hogy milyen szögben mekkora, nekem csak az a fontos, hogy milyen belülről.
2012. jan. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lapos mellnél jobban érezni a szívdobogást:)vicceltem, amúgy lány vagyok, a fiú haverok azt mondták nem baj ha kicsi, csak legyen formás.remélem segítettem
2012. jan. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Demonstrálnád képekkel, mire gondolsz? Lusta vagyok keresni most a neten. ;)
2012. jan. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát nem pontosan. Egy vékony nőnél akinek se hasa és épp, hogy látszik a mellénél, hogy van ott neki valami az nekem nem tetszene. De annyi igaz, hogy azért ne legyen nagyobb a hasa mint a melle, de az esztétikusság nem csak ettől függ.
2012. jan. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tehát ha egy nő oldallt áll , függetlenül attól hogy husosabb e vagy vékony, a melle legyen nagyobb mitn a hasa pl:

Laposabb a hasa:

[link]

[link]

[link]

[link]


Nagyobb a hasa:

[link]

2012. jan. 8. 21:46
 6/8 A kérdező kommentje:
2012. jan. 8. 21:49
 7/8 anonim ***** válasza:
[link] Ez miez? :D
2012. jan. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hátmost..na :D nemkönnyű normális képet találni amin oldallt áll a csaj :D
2012. jan. 8. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!