Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nincs kisfiús...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nincs kisfiús arcom és csibészes mosolyom?

Figyelt kérdés

Azt látom és tapasztalom, ha ez nincs meg, akkor levegőnek néznek a lányok. Miért ilyen gonoszak? Én nem tehetek erről, hogy nem vagyok babaarcú.


18 F.


2012. jan. 8. 23:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
a babaarcúak fordítva gondolják :D az én környezetemben a lányoknak pl nagyon bejön a sovány lófej :d
2012. jan. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nézz szét és meglátod, hogy nincs igazad. Egy csomó csaj jár olyan ördögökkel, mint én vagyok. Dumálj nekik olyanról ami a lányokat is érdekli. Dumálj, és dumálj.
2012. jan. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ha azt modja a csaj, hogy biztos nem vagy csúnya, akkor külsök neki egy képet. akkor visszír hogy nem vagy gáz. Akkor néha elkezdek vele simerkedni, hogy ha azt írta, hogy nem gáz, gondolom naívan, hogy lehet esélyem. akkor meg visszaír, hogy nem vagy az esetem. De mindegyiknél ez történik. -akkor most nem vagyok gáz vagy mégis gáz vagyok? Mert ha nem vagyok az, akkor lenne esélyem. De ha visszír, hogy nem vagy az esetem, akkor mégis gáz vagyok. Hihetetglen ez a női logika.
2012. jan. 9. 00:01
 4/21 Miszter Troy válasza:
ha találkozol egy lánnyal mutasd meg neki a péniszed, hátha bejön:)
2012. jan. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Igen a sovány lófej bejön sok lányka mert az olyan karagteres és különleges. De a disznófej vagy a fura arc már senkinek sem jön be.
2012. jan. 9. 00:02
 6/21 szamóca.. ***** válasza:

én se tehetek róla hogy nincs 90D-s mellem:D sz.r ügy.


egyébként meg kompenzáld jó stílussal, ellenállhatatlan humorral, vagy épp kigyúrt felsőtesttel ha ennyire felszínesek vagyunk.

2012. jan. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ha állandóan ez a reakció, akkor vagy nincs fotogén arcod vagy tényleg ronda vagy. Élőben milyen reakciókat kapsz?
2012. jan. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

szamóca neked nincs 90D-s melled?

Úúúúúhúúú fúúúúj :O

2012. jan. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 szamóca.. ***** válasza:
felháborító:D
2012. jan. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen reakciókat kapnék. Mert soha oda sem megyek egy lányhoz sem, mert a kisfiús arcú ismerőseimmel barátkoznak a lányok.
2012. jan. 9. 00:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!