Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nincs kisfiús...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nincs kisfiús arcom és csibészes mosolyom?

Figyelt kérdés

Azt látom és tapasztalom, ha ez nincs meg, akkor levegőnek néznek a lányok. Miért ilyen gonoszak? Én nem tehetek erről, hogy nem vagyok babaarcú.


18 F.


2012. jan. 8. 23:56
1 2 3
 11/21 szamóca.. ***** válasza:

hát az méga kutyáknál is úgy van hoyg csak annak megy aki próbálkozik...

azt kell mondjam - már megint bunkónak kell lennem, pedig én úgy igyekszem... - hogy nem a kisfiús arc hiányzik innen, hanem a tökösség. a probléma ott kezdődik hoyg szerencsétlen vagy, és megpróbálod a szerencsétlenséged a csibészes mosoly hiányára rákenni, pedig esélyt sem adsz.

(*note: nem nevezzük esélyadásnak hogy küldesz egy képet és várod a házassági ajánlatot)

2012. jan. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
szamóca te csak úgy kioktatod mikor nincs 90d-s melled ráadásul egy eper vagy :/ ez nem így működik te ügyelete hero...
2012. jan. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 szamóca.. ***** válasza:
de mivel ellenállhatatlanul feszes, ínycsiklandó piros bőr van az amúgy igen feszes popsimon, és minden értelmes ember elképzelte már ahogy pucér testemen minőségi hűtött pezsgő csorog végig, ezért mégis úgy gondolom hogy megtehetem.
2012. jan. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

feszes piros bőr, kis undi zöld magokkal minden második nlgyzetmiliméteren...


úúúhúúúúj fiuúúúúhj

2012. jan. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 szamóca.. ***** válasza:
nyammm:))
2012. jan. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Szerintem az eper nagyon mű! A szamóca az igazi! Az nincs plasztikázva. Úgy terem az erdőben ahogy isten átda.
2012. jan. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
nem vagyok otthon az erdei gyümölcsökben :d de azért lájkoljatok má fel :D 3 napja még 40% os voltam nyehe :D
2012. jan. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 szamóca.. ***** válasza:

és mennyivel finomabb a szamóca:P



és attól jobb arc leszel ha több lesz a százalékod?:D

2012. jan. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
szerintem a trollok a jó arcok :D
2012. jan. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 szamóca.. ***** válasza:
szeirntem meg az a jó arc aki nem fújozza le a s.ggem, úgyhogy lecsúsztál a pontozásról:D
2012. jan. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!