Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az alábbi helyzetről?

Figyelt kérdés
Van egy nő aki évek óta együtt él a párjával, van két gyerekük(3évesek), de már csak miattuk vannak együtt.A külvilágnak úgy mutatják mintha minden rendben lenne. Ne gondoljatok rosszra, nincs veszekedés meg ilyenek. Inkább úgy élnek együtt, mint a barátok vagy lakótársak. Na most a Nő megismerkedett egy férfival, aki nagyon tetszik neki, talán szereti is, de nem mer lépni, mert nem akarja tönkretenni a családját. A férfi is tudtára adta, hogy tetszik neki, de eddig mindig visszautasította. Megcsalni nem akarja a párját, még ha már nem is szereti akkor sem. Szerintetek mi lenne a legjobb megoldás? Nem tudom, mit tanácsoljak neki, a legjobb barátnőm...
2012. jan. 9. 09:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem válás. Ha már nem szeretik egymást az előbb-utább vitákat szül, mérgesek lesznek egymásra mert tulajdonképpen a másik miatt nem lehetnek valaki mással. Szépen lassan meg fogják utálni egymást. És innentől már nem lesz egyszerű az együttélés. Láttam már ilyet.

De ha két olyan emberről van szó akik teljesen elfojtják az érzéseiket akkor lehet, hogy szépen csendben eléldegélnek egymás mellett. De sosem lehetnek boldogok így.

Igen ott vannak a gyerekek, de ha nagyobbak lesznek, ők is azt fogják akarni, hogy a szüleik boldogok legyenek. Ha azt látják, hogy a szülők együtt élnek de nem törődnek egymással, vagy állandóan veszekednek az nem valami jó példa nekik sem.

Szerintem ha elválnának boldogok lehetnének külön-külön és mivel jóban vannak, barátok ahogy írtad, a gyerekeket is gyakran láthatnák mindketten.

2012. jan. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A megoldás: polyamory

Ha nem szeretitek egymást, beszéld meg, hogy ezután szabad a vásár mindkettőtöknek. Ha nemet mond, akkor válás.

Persze később nincs szánom-bánom meg féltékenykedés...

2012. jan. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!