Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet tapintatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet tapintatosan közölni, légyszíves mosd meg magad ott lent, vagy nincs kényeztetés?

Figyelt kérdés

Amióta konkrétan nem élhetünk házaséletet(egyéb okok), azóta a párom picit elhanyagolja magát, nem mossa rendesen, fura szagú- nem csak az izgalmi állapot "spermaszaga"- de elvárja, hogy ha picit jobb a kedvem, akkor kicsit kényeztessem, de így nincs gusztusom hozzá.

Eddig nem volt ilyen problémánk, minden rendesen ment, rendesen tisztálkodott, de most!:S így nem sok kedvem van vele lenni, hozzá bújni, mert a végére ott tartunk felizgul, én meg nem akarom kielégíteni, így.


2009. máj. 24. 18:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor eltaláltam:)

Hát én úgy tapasztaltam hogy bizony mindent a szájukba kell rágni(tisztelet a kivételnek)...hisz sokszor azt nem értik meg hogy a baránőjük azért sír h végre átölelje a nagyŐ....ááá hosszú!

Gratulálok a babához,sok boldogságot és 'illatmentes'6hónapot...:D

2009. máj. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
6hónapot csak nem kell várnunk, remélhetőleg 10hét és újra lehet, jó persze más hogy fogok e bírni egy újszülött mellett:)
2009. máj. 24. 20:16
 13/16 anonim ***** válasza:
84%
Vannak pasik, akik tényleg ennyire h*lyék, (már bocs), h nem esnek le nekik a dolgok! Állj elé és mondd egyértelműen a szemébe: BÜDÖS VAGY, FÜRÖDJ MEG, MERT ÍGY NEM VAGY HAJLANDÓ VELE FOGLALKOZNI!!!
2009. máj. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
80%
ebben az esetben tényleg felejtsd el az óvatoskodást. egyszerűen mondd meg neki, hogy legyen ápoltabb, és mossa meg a farkát, mert nem vagy hajlandó így a közelébe menni.
2009. máj. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

én is szoktam emiatt szólni a barátomnak..pl ha már aznap volt pisilni, és nem mosta meg utána, akkor én már nem vagyok hajlandó.

egyszerűen ha kéri, vagy én szeretném neki csinálni, akkor meg szoktam neki mondani, hogy menjen el megmosni..ha egész nap bent rohadt a boxerében a kukija és még pisilt is, akkor rossz ízű és büdös, amiről nem ő tehet, de ettől függetlenül még zavaró, és sokkal szívesebben csinálom neki szájjal, ha tiszta és jó illatú..ezt elmagyaráztam neki, és egyáltalán nem sértődött meg.

2009. máj. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én múltkor úgy jártam hogy a drága párom zuhanyzás után még dezadorral is befujta magát odalenn,nos ah csináltam neki a dezador maradványait mind szépen lenyaltam róla! Na ekkor úgy elment a kedvem az egésztől...szabályosan rosszul lettem....Vigyázz neh a férjed is átessen a ló túloldalára:))
2009. máj. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!