Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az oldalon csak csúnya,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az oldalon csak csúnya, túlsúlyos, lelki beteg lányok nem találtak még párt maguknak csak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 00:50
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

tegnap 12:52


Jah, mindenki csak megnyugtat, de igazából senki sem szeret és ez a lényeg!


Igazából teljesen érthető miért is jár annyi fiú prostihoz.


A mai lányoknak nagyon nagy igényeik vannak még a csúnya, túlsúlyosak is elutasítottak, ezen röhögtem nagyot, bár akkor inkább fájdalmas csapásként éltem meg.

2012. jan. 12. 22:08
 22/28 anonim ***** válasza:
Tudom miről beszélsz, kérdező. Aztán meg az ilyen lányok írják ki ide, h mi lehet a baj velük, mert nem kellenek senkinek.
2012. jan. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Én elméletileg (vagyis eddig minden egyes ember szerint) egy nagyon szép, külsőre "tökéletes" lány vagyok és híre-hamva nincs a páromnak, pedig hihetetlenül szeretethiányban szenvedek és mindjárt sírok, annyira vágyom már egy ölelésre... Hát ez van.

2OL

2012. jan. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
#22 vagyok, és igazam lett :P
2012. jan. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Szerintem senkinek sem kéne magát beskatulyázni egy ilyen "csúnya" kategóriába. Bár én sem tartom magam egyáltalán szépnek, de mégis volt már egy pár fiú, akikről tudom, hogy igenis szépnek tartottak és tetszettem nekik. A szépség relatív. Nekem néha a kifejezetten érdekes arcú fiúk jönnek be.

Egyébként meg túlsúlyos nem vagyok, inkább túl vékony, de ez ellen nem tudok semmit tenni, genetika.(170cm/53kg)

Óh és persze én is egyedülálló vagyok.

Ez amúgy tényleg nem egy társkereső, de azért nektek sok szerencsét:) 15/L

2012. jan. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

ma 20:59


Dehogy vagy túl sovány, az alkatod pont jó.


Inkább vékony legyél lányként, mint túlsúlyos.


Fiúként viszont már pech ha vékonynak lenni, így egy lány sem néz férfinek.


Szóval most hízlalom magam, bár nálam ez nem könnyű, gyors az anyagcserém sajnos.


Szerencsém meg sosem volt párkapcsolatban, mint láthatod, szóval marad a magány.


Igazából már fizetni tudnék azért is, hogy megölhessek egy nekem tetsző aranyos, kedves lányt.


Tudom szánalmas, hová süllyedtem, de ezt is csak az értheti meg, aki szintén nem élheti meg szerelmet, mert sosem viszonozták az érzéseit, ahogy nekem sem.

2012. jan. 15. 21:08
 27/28 anonim ***** válasza:

A 20:59-es vagyok.

Nekem például sose volt gondom a vékony fiúkkal, maximum az zavar, ha valaki teljesen erőtlen a vékonysága mellett.

Szerintem egyáltalán nem vagy szánalmas, és én is meg tudlak érteni.

Párkapcsolatokban nekem sem volt sosem szerencsém, egy barátom volt összvissz egy rövid ideig, de szerelmes belé sem voltam, azt sem tudom milyen érzés lehet. Én nem is kifejezetten szerelemre vágyom, hanem egy barátra, egy társra, aki ott van mellettem, akit akármikor megölelhetek :)

2012. jan. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Csúnyának tartom magam, túlsúlyosnak azért nem (165 cm/64 kg), de lelki betegnek egy kicsit igen. Még sose érdeklődött irántam senki se...
2013. júl. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!