Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Remélem tudtok nekem segiteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Remélem tudtok nekem segiteni, mert már napok otta nem alszok. Pettingeltem egy lányal és nem vagyok fel világositva. Segitenétek nekem ha el olvastátok?

Figyelt kérdés
Tehàt rà tèrek a lènyegre, pettingeltem egy pàrszor 12èves lànyal aki mèg szüz és mèg csak most volt 2011.okt 26 az elsö menstruàcioja és miutan el mult nov.3körül el keztünk pettingelni behatolàs nem volt se nyalàs se csók mèg ujjazgatas se maszti se semmi ilyesmi egy szerüen csak a nemiszervünket èrintetük össze konkrètan a makkomal izgata a csiklojàt semmi màst nem volt ö nagyon èlvezte én kevèsbè, mert én csak azt élveztem a hogy a farkamat fogta ès nyomkota oda fele ezel èlveztem egy kicsit, ezt november4keztük el csinàlni mikor volt rà alkalom novemberbe kb 4szer csináltuk ezt volt mikor sperma is jött de csak a csiklòra semilyen màs helyre hisz ugy csinàltuk hogy én feküdtem ö meg az egyik làbàt fel tedte az àgyra a màsik meg lett volt a padlon igy tudtuk csinàlni ès igy izgata elöl a csiklojàt ès volt mikor vègèn sperma jött a farkambòl de csak mindig max 3-4percig csinàltuk mikor el vedtem a makkomon volt ondó de nem sok nem spricelt meg töröltem ès ennyi volt decemberbe is vagy 4szer csinàltuk ugye ennyitöl nem lehet teherbe esni? a mensije oktober 26ota nem jönn meg de mikor meg jött 7napig tartot erös vèrzèsel lehet volt az 8napis és a mai napig nem jött meg èn 16 vagyok a làny a hogy màr irtam 12èves lehet azèrt mert 12èves és most àll be neki? èn kb màr 2hete ezen ràgódok nagyon fèlek, remèlem nem terhes kèrlek titeket rendesen vàlaszoljatok miòta januàr van nem is csinàljuk mert nekem nagyon bün tudatom van akkor is ha csak petting fèlesèg volt.
2012. jan. 10. 10:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Tuti nem terhes, nyugi.
2012. jan. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 menta34 ***** válasza:
Keress egy jó ügyvédet :)
2012. jan. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Scream85 ***** válasza:
Te még menj játszani a homokozóba és ne olyat csinálj, amiről fogalmad sincs.
2012. jan. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

16 évesen egy 12 éves kiscsajjal... ez ebben a korban kicsit sok, vagy csak én gondolom annak?

Lehet, hogy csak az én környezetem ilyen, de engem gimi másodikban kiröhögtek volna ha egy általános iskolás 6 ossal jelentem volna meg...

2012. jan. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
tudom hülye voltam.
2012. jan. 10. 11:07
 6/17 anonim ***** válasza:
10:58 ez semmi volt olyan osztálytársam aki 13évesen akkoriban 20 évessel járt :D elég érdekesen néztek ki 1üt :D
2012. jan. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

ma 11:07

nekem iy volt (hölgy) osztálytáram aki 8 os korában felszedett magának egy 40es pasit. Aztán addig röhögtünk rajta amíg rá nem jött, hogy a faszi tényleg csak arra használja, hogy legyen aki furulyázik...

2012. jan. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
de most ne a kort nézzétek ha nem segitsetek lègyszives!
2012. jan. 10. 11:12
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem terhes. De szerintem ne foglalkozz vele, mert még tul fiatal az ilyesmihez. Nem tudom na te tudod!
2012. jan. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
màr nem is foglalkozok vele csak novemberbe és decemberbe csinàltuk és nagyon bün tudatom van e-miatt mert 12èves okt 26jött meg neki az elsö azota semmi féleg meg örülök lehet nem alt be neki
2012. jan. 10. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!