Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bántja mindenki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bántja mindenki a melegeket?

Figyelt kérdés
Főleg a mai világban.Valaki feltesz egy homoszexualitással kapcsolatos kérdést,ott a válaszok 75% buzázás.Miért is utálják a melegeket ilyen masszívan ?
2012. jan. 11. 03:00
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
35%
Meg van a saját elhatározású homokos és a kényszerű. Az utóbbi rácsok mögött él.
2012. jan. 11. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

9!


Nőből vagyok,20 éves,és a faszikat szeretem.

2012. jan. 11. 03:55
 13/26 A kérdező kommentje:

10!


sörösüveggel dobálsz másokat és még büszke is vagy rád?undorító...

2012. jan. 11. 03:58
 14/26 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még válaszok
2012. jan. 11. 05:23
 15/26 anonim ***** válasza:
36%

Én is búzázok néha, de nincs bajom velük, amíg nem parádéznak, meg nem az én seggemre pályáznak.

Valahogy gusztustalan ez a dolog számomra, de hogy magánéletükben mit csinálnak, az teljesen rájuk tartozik.

2012. jan. 11. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdon képen ez egy elég össze tett dolog. De hát nézz csak szét a világban. Mindenki aki különbözik az átlagtól, a "normálistól" azt kinézik, megszólják, kiközösítik, bántják, mint pl általános iskolában, amikor azért csúfolnak, meg tépik a haját egy lánynak, mert szemüveges, vagy 2x annyi kiló, mint a társai. Ez más korosztályban sincs így, csak akkor ezek már apróságnak számítanak, mert rájönnek, hogy ez semmi különös. Viszont a szexuális beállítottság, már komolyabb dolog. A tizen-huszon évesek akik nagy alfa hímeknek képzelik magukat, még hergelik is egymást hogy "nézd a b*zit verjük meg fuuj" mikor egy normális, szerényebb fiú úgy van vele, hogy mit érdekel engem, több csaj jut nekem.

A meleg felvonulás meg teljesen más tészta, mert azok a melegek még talán meg is érdemlik, hogy megszólják őket. De azok a melegek, akik teljesen normális életet élnek, csak mondjuk egy férfival az oldalán, és nem kihívóak, nem rázzák magukat, meg nem nyávogva beszélnek, az teljesen rendben van. Mindenkinek a magánügye, kihez, mihez vonzódik, de ha már így ország világnak mutogatják mint a felvonuláson hogy nesztek én meleg vagyok, arról már más a véleményem, azt én is elítélem. De én mindig az embert nézem, és nem azt, hogy miben különbözik a többiektől, és mit utálhatok benne

2012. jan. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
39%
Én nem bántom őket,amíg nem akarnak összeházasodni meg gyereket nevelni és amíg nem vonulnak fel.Arra még nem jöttek rá,hogy a b*ziutáló hetero társadalom fele lesz@rná őket,ha nem csapnának akkora bulit a melegségük tiszteletére.
2012. jan. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%
A homokemberek miért bántják a heterókat? Ha bármit mondok, akkor egyből homofób, náci, kirekesztő s*ggfejnek leszek kikiáltva.
2012. jan. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
nem tom pedik ők is emberek csak a saját nemükell csinálják
2012. jan. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Köszi 16!Egyetértek!
2012. jan. 12. 07:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!