Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jófiú? Rosszfiú? Melyik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jófiú? Rosszfiú? Melyik a jobb? Hol van a határ?

Figyelt kérdés
Szval van tudjátok ez a jófiú rosszfiú dolog, és hogy nektek ez mit jelent? Vagy honnan vagymitő rosszfiu a rosszfiu?? És ez nektek hova tartozik.: 14 éves fiú, még sosem cigizett, míg a kortársai szívják. Nem ivott még alkoholt de kortàrsai igen... De viszont nagyon sokat hülyül és olyanokat is amiben nagyon megütheti azz orrát... Pl.: a tanár mögött keménykedik, vagy órán Allandóan dumál... Ilyen hülyeségeket mert a humora kiváló. Amúgy 4,5 átlag... Ha kell még infó írok.
2012. jan. 11. 21:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%
jó fiú, rossz fiú? cigi, pia, órai munka?? el vagy tévedve :D ugyan már, ez nem a 14 éves pelenkásokról szól.
2012. febr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
16%

Egyébként jó de Rosszfiú az aki papucsot tud csinálni belőlem (őket szeretem). Ténylegesen rosszfiú csak akkor lesz ha ezt ki is használja...

Bár küzdök ellene, de valójában szeretem ha egy férfi domináns, mivel magam is az vagyok.

2012. febr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Nekem kell egy rossz fiú , aki miattam jó fiú. Mellettem szépfiú, ha mókáról van szó kisfiú ... Ha az életről nagyfiú , de ha szerelemről férfi ! - ezt most olvastam és gondoltam be másolom
2012. febr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Amit írtál, az határeset. Egyébként szerintem ez inkább gyerekes, hiszen nem tanulmányi eredményben kell mérni azt, hogy valaki jófiú-e. Egy rossz tanulmányi képességű ember is lehet a legjobb ember a vilagon, lélek és egyéb szempontjából. Az, hogy nem állsz be a cigiző, piáló fiatalok sorába, az becsülendő, és alap. Nem véletlenül van kiírva jobb helyeken, hogy 18 év alattiakat dohányáruval és szeszes itallal nem szolgálunk ki. Ennyi idősen ne akard elemezni magad, mert köztudott, hogy egy fiú/férfi általában agyilag 2 évvel le van maradva a testi fejlődéstől. Majd két-három év múlva.

A jófiú lét egyik ismérve, hogy valóban tiszteled a körülötted lévőket, ha barátnőt akarsz, akkor meg a nőket különösen. Az már rögtön rosszfiúság, vagy legalábbis bunkóság és tisztelenség, hogy ha a tanár beszél, órát tart, neked jár a pofád, már bocs.

A határt nehéz meghatározni, de a tiszteletet érdemes betartani, mint tulajdonságot, mert arra egy rosszfiú is képes (általában).

2013. máj. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!