Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Pár hónapja rendszeresen beszélünk,úgy érzem kedvel,de félek,hogy semmi több nincs ennél,én viszont beleszerettem. Mondjam el neki? vagy inkább titkolnom kéne? Lány vagyok
2012. jan. 12. 11:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mond meg neki hogy "szeretlek"
2012. jan. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
célozgass rá, figyeld a reakcióit...
2012. jan. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha nem vagytok még párkapcsolatban, akkor szerintem sehogy. Ha akar is valamit, akkor ezek az érzelmek elijeszthetik.


28/n

2012. jan. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Félek,hogy nem veszi a célzásokat,és így sose tudom meg,hogy mi is van köztünk. Elsőnek pedig nem dobálózom ilyen szavakkal,komolyan gondolom felé ezt,szóval épp ezért nagyon félek kimondani..:/
2012. jan. 12. 11:13
 5/12 anonim ***** válasza:
akkor ne mondd ki, hogy szeretlek, hanem olyasmit hogy pl több mint barátság, nagyon is kedvellek, hasonlók. ebből meg kell értenie, hogy mi a hézag
2012. jan. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm! Ha valakinek van még ötlete,szívesen veszem!
2012. jan. 12. 11:16
 7/12 anonim ***** válasza:

akkor gondolom még nem jártok.szerintem hívd el valahova kedvesen.egyáltalán nem ciki manapság ha egy lány kezdeményez!aztán csak érzékelni fogja,h mi a szitu.

csak el ne ijeszd!

sok sikert!

2012. jan. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
mivel lehet nagyon elijjeszteni valakit? természetesen nem ez a cél,sőt ettől tartok leginkább..
2012. jan. 12. 11:20
 9/12 anonim ***** válasza:

ma 11:20

ha valami nyálas giccses dologgal körítve vallasz neki szerelmet. Ettől a pasik egy része (a többség) eléggé írtózik.

2012. jan. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor elég lenne annyi,hogy "megkedveltelek?" vagy h "úgy érzem,több vagy mint egy barát?" Ez is ijjesztő lehet nekI?
2012. jan. 12. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!