Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavarna, ha a barátnőtök (arc) modellkedne? Vagy büszkék lennétek rá hogy ilyen csajotok van?

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
az én barátnőmet nem zavarta hogy én is hasonlót csináltam. engem sem zavart volna
2012. jan. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez igazából bizalom kérdése lenne csak!


Ha elfogad engem olyannak amilyen vagyok és valóban szeret, és én is őt, akkor egy idő után megvan a bizalom is.

Ha elkisérhetném 1-2 fotózásra akkor megnyugodnék kicsit.

De eleinte biztos kavarogna a fejemben minden, mint minden pasinak....


Fordítva a nők sem bíznának meg egy modellkedő pasiban, vagy olyan pasiban aki nap mint nap 10-20 nővel találkozik munkájából kifolyólag.


DE! Amúgy nincs ellenvetésem ezzel kapcsolatban csak kis idő...

2012. jan. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy lányként válaszolok, de erről tudok mondani pár szót.

A párom már azon kiakadt, hogy engem idegen emberek fényképezzenek. Szóval nagyon ellenezte, de azt mondta, hogy ha már muszáj, hogy modellkedjek, akkor legyen az arcmodellkedés, de nagyon nem tetszett neki az ötlet.

2012. jan. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem bízom a modellekben, az van szerintem, hogy félre qrnak,ezért nem is kezdenék eggyettlen modellel sem.
2012. jan. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én nem menőznék mert csak az számit mit érzel iránta
2012. jan. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!