Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » VAn itt még olyan lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VAn itt még olyan lány, aki elfogad engem fehér, magyar fiúként vagy szégyeljem el magam, amiért nem cigánynak, négernek vagy ázsiainak születtem?

Figyelt kérdés

Debrecent ismerem és manapság sok tini a négerekkel lóg inkább, esélyt sem adva a fehér fiúknak. Miért van ez?


El vagyok keseredve, úgy érzem nem kellek senkinek sem, mert fehér vagyok. :(


2012. jan. 13. 01:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem azért ennyire ne légy elkeseredve. Attól függ,hogy merre jársz bulizgatni,vagy honnan (hány éves) barátnőt szeretnél szerezni magadnak. Próbálkozz aztán előbb-utóbb csak lesz valahogy!!!
2012. jan. 13. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 Bölcs Bagoly válasza:
75%
Menj el Kínába! Ott te lehetsz menő!
2012. jan. 13. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 tetro ***** válasza:
58%
ez egy ökörség. azért nem járnak veled, mert be vagy savanyodva. amit még leleplezni is próbálsz, ettől meg valószínűleg görcsös és mesterkélt vagy. így ha szivárvány színű lennél se kapkodnának utánad.
2012. jan. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 Pj0tr ***** válasza:
76%

Nem azért hanyagolnak, mert fehér vagy. Azért hanyagolnak, mert ahelyett hogy velük foglalkoznál itt vered a nyáladat és próbálsz a kommentelőktől egy kis figyelmet kapni és önigazolást, hogy nem te vagy a vesztes...

A kedves #15 versenyzőnek pedig gratulálok. Azt hiszem közöd sincs sem a biológiához, sem pedig a gondolkodáshoz.

Sajnos az internet elterjedésével mindenki azt képzeli magáról, hogy egy polihisztor és mindent tud.

A neten bármilyen baromságot képesek visszaigazolni. (Ezért van itt a kérdező is)

2012. jan. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
84%

#15:

Buta vagy, de legalább nem szégyelled.

2012. jan. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 /Anita_'94/ ***** válasza:
86%
Nem vesztesz sokat azokkal a lányokkal. Biztos vannak arrafelé normális lányok is. Szerintem Te keresgélsz rossz helyen, vagy rossz korosztályban.
2012. jan. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
61%

A feleségem néger (kenyai), és eddig csodásan működik a (vegyes)házasságunk, van egy gyönyörű lányunk.

Talán van jogom hozzászólni a kérdéshez. A "mindegy csak fekete legyen" hozzáállású lányokat sem én, sem a felségem nem csípjük igazán.


Egy kicsit talán megértem az elkeseredését, de megsúgok valamit, ezek 90%-a rövid "kapcsolat" lesz. Elsőre hű de trendinek fog tűnni, hogy 'hű de jó, külföldivel járok, mindenki megnéz érte', de kíváncsi vagyok hol lesznek, ha két részeg kopasz beleköt éjszaka a párjába (jó nyilván nem a lánynak kell fizikailag megvédeni a fiút, de lelkileg mellette állni, stb) tudniillik, minket két év együttjárás után két részeg kopasz megtámadott, és én ökölre mentem a barátnőmért (amatőr ökölvívó voltam, a két hatvankilós neonáci balszerencséjére). Aztán három nap múlva, ha éjjel háromkor csörgött a telefon is felvettem, hiába anyáztak az egyetemen a kollégiumi szobatársak és elbeszélgettem vele, arról, ami történt, sokadszor is.


De tegyük fel, hogy ezek a lányok, a párjukkal nem kerülnek ilyen szituációba. Vajon a tartozkodási engedélyek meghosszabításánál végigülik a bevándorlási és állampolgárságiban a sok órás sort? Elmennek a pasijuk országának nagykövetségére, ha valami gond van? Mert kenyai nagykövetség legközelebb Bécsben van és én két napot rászántam, mikor a barátnőmnek dolga akadt, az útlevelével. Lesz bátorságuk kimenni Afrikába? (Én azért az első kenyai utam előtt eléggé izgultam, bár kellemes csalódás volt.)

Hogy a házasságról ne is beszéljek... (Háromszor mentünk a nagykövetségre, plusz egyszer kirepültünk Kenyába, ahol végigültük a Kenyai Családjogi Hivatal folyosóján a sok órás sort, a negyven fokban, mert az afrikai hivatalok még a magyaroknál is szörnyűbbek.)

Tudja, ideig-óráig nagyon jól néz(het) ki a külföldi társ, de hogy ezeket a dolgokat, valaki hosszútávon vállalja, igazán SZERETNI kell a párját végig nagybetűvel (mint én és a feleségem), a "hirtelen fellángolás a másik szín iránt" fél évnél tovább nem tartható állapot.


Nem várható el egy lánytól, aki nem a fiút nézi, hanem a barátnői véleményét, sem a fiútól, akit nem a nő, hanem a vízum érdekli (igen van ilyen is és ezt egy kenyai nő férjeként mondom), az ilyen jellegű áldozat, mert azért egy ilyen kapcsolatban az mindig van.

2012. jan. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
73%

A mindegy csak néger legyen enyhén rasszista felfogás, mivel automatikusan előnyt társít egy teljes népcsoporthoz és lenéz egy másikat, jelen esetben a fehéreket.

Úgyhogy az ilyen egzotikumot kedvelő proli luvnyák nekem bizony nem kellenének, miután szétmentek a négerrel.

2012. jan. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
45%
Hagyjuk már. A 70-es években volt nagy divat ez a néger mánia. A sok hülye ribanc összeállt velük, akik aztán vissza takarodtak Afrikába, de hátra hagyták a mutáns korcs kölyküket.
2012. jan. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
38%
Valaszd a Jobbikot es akkor nem lesznek ilyen problemaink :)
2012. jan. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!