Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » VAn itt még olyan lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VAn itt még olyan lány, aki elfogad engem fehér, magyar fiúként vagy szégyeljem el magam, amiért nem cigánynak, négernek vagy ázsiainak születtem?

Figyelt kérdés

Debrecent ismerem és manapság sok tini a négerekkel lóg inkább, esélyt sem adva a fehér fiúknak. Miért van ez?


El vagyok keseredve, úgy érzem nem kellek senkinek sem, mert fehér vagyok. :(


2012. jan. 13. 01:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem inkább azért nem kellesz a lányoknak, mert rasszista vagy.
2012. jan. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

ma 21:01


Nem vagyok rasszista, de látom, amit látok...


Egyébként is honnan tudhatnák a lányok rólam, hogy ki is vagyok, amikor esélyt sem adnk az ismerkedésre?!

2012. jan. 15. 21:21
 23/27 anonim ***** válasza:
41%

Nagyon nagy divat lett manapság a rasszista szóval dobálózni.

Akkor lenne a kérdező rasszista, ha azt írta volna, hogy fehér emberként alapból felsőbbrendű, míg a négerek nem azok, sőt épp ellenkezőleg. Azok a csajok, akinek pedig mindegy csak néger legyen, na ők az igazi rasszisták. De majd megbánják, amikor az AIDS elkezdi szétrohasztani őket.

2012. jan. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 csokoládéstekerge válasza:
95%

De majd megbánják, amikor az AIDS elkezdi szétrohasztani őket.

mert ez nem rasszista?

2013. jún. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
6%

csokoládéstekerge: Inkább orvosi statisztikának mondanám. Az afrikai négerek (idehaza valszeg nem az amerikaiak hemzsegnek, mert azok még Harlemben is jobban élnek, mint Magyarországon, "ami jobban teljesít") elég nagy mennyisége AIDS-es.


De arra is kíváncsi lennék, hogy a születendő gyerekükben vajon mit okoz a feketék által szintén nagy mennyiségben hordozott sarlósejtes anémia, ami őket védi a malária ellen Afrikában.

2013. aug. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
8%
Nincs olyan hogy rasszizmus, a "lányok" sokasága meg liberális agyhalott, a nemet meg a svéd nők utcára nem mernek menni de nektek csimpánz kell meg egyebek, a magyar mar nem "divat", amikor meg elkaptok valamit a szenestől olyankor meg be vagytok szarva, ha ismerkedni akarsz külföldivel miért nem japánt nézel magadnak,akiknek fejlett a kultúrája és az értelmi szintje, nem az ostoba pics**nak a gorilla kell,eszetek soha nem volt csak fújjátok a hülye rasszista szöveget, unalmas.
2017. márc. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

A fekete fiúk között (mintahogy a fehéreknél IS) vannak jó és rossz emberek és színtől függetlenül el tud mindkét fél érni nagy dolgokat, ugyanúgy vannak érzéseik és ugyanúgy vesznek levegőt is... Soroljam még?

És a lányok is vegyesek ugyanúgy: valamelyiknek ez tetszik, a másiknak meg az. Ízlések és pofonok..

2018. jan. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!