Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bele lehet betegedni tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet betegedni tényleg a szerelembe?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe már régóta szerelmes vagyok. Kavartunk is, de végül is nem lett semmi. Én viszont szép lassan beleszerettem a csajba. Folyton rágondolok még aludni se nagyon tudok miatta. Állandóan ideges és feszült vagyok emiatt. Próbálok mindent megtenni azért, hogy elfelejtsem de nem megy. Most nem rég a sulinkba egy orvosi szűrés volt, ahol a doki látta, hogy mennyire feszült vok (pont a vizsgálat előtt volt egy kellemetlen találkozóm a lánnyal) és megnézte a szívemet. Kiderült azért fáj mostanában a szívem, mert mindig stresszelem magam és mert nem alszom eleget. (Ez ugye mind a csaj miatt van). ha nem vigyázok akk azt mondta az orvos h rosszul is járhatok. Most mit csináljak?
2011. dec. 1. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Személyes tapasztalat: igen, bele lehet! Meg is történt. És hidd el nem éri meg tönkre tenni magad egy másik ember miatt! Hogy mit tehetnél? Próbáld elfelejteni, ha nem megy próbáld jobban! Egy kis időbe bele telik, de sikerülni fog!
2011. dec. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem a gyomrom sz*rt be. (gyomoridegesség) szintén nőügy volt
2011. dec. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ér egy lány annyit hogy valami komolyabb bajod legyen miatta!
2011. dec. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

bele! "ha beteg a test, beteg a lélek" és ez igaz visszafelé is! egyszer követtem el életemben, hogy eszméletlen szerelmes voltam, totál rózsaszín köd... de a legbetegebb formában! a végén gyomorideg->fekély! -15kg 2 hónap alatt! evés, alvás felejtős, nyugodtság meg plána. aki régen látott azt hihette rákos vagyok vagy valami... szörnyülködtek is rendesen hogy mi van? mi van?

a lényeg az, hogy lehetsz beteg, de aki emiatt volt már az tudja hogy nem éri meg! ha pedig most vagy ilyen helyzetben akkor annyit mondanék, hogy lesz még jobb is! és kétszer ugyanabba a hibába nehéz beleesni! legközelebb már előbb fogsz gondolkodni hogy az a két szép szem megér-e annyit...

2011. dec. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
bele. nekem is volt. 2 hétig othon, majd 1 hétig kórházban feküdtem ,és nyomták belém anyugttót. és ez nem vicc. ez komoly. és mindez 1 fiu miatt. :( most mát butának tartom magam, hogy azért volt mindez.
2011. dec. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon is belelehet!!! :((((
2011. dec. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

sajnos igen, élő példa rá az egyik sulis iskolatársam, aki tnap éjjel felakasztotta magát az erdőben, mert akit szeretett kikosarazta! :(

mondanom se kell, most az egész iskola gyászol...

nem éri meg!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. dec. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jesszus szegény gyerek... :(
2011. dec. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nagyon is bele lehet(szemproblémák pl)
2011. dec. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!