Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy oldjam meg kíméletesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjam meg kíméletesen?

Figyelt kérdés
Az a helyzet állt elő,hogy borostás a puncim, ez elég zavaró. Viszont holnap szeretkezni szeretnék a párommal és nem tudom leborotválni még mert ahhoz pici a szőr. ahhoz viszont nagy,hogy érezni lehessen.... Mit tegyek?
2009. máj. 25. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát speciel engem nem zavar ha picit borostás, sőt még izgató is.

22/F

2009. máj. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg a szőrtelenítő sprayt! Egyébként korántsem zavarja őket annyira, mint ahogy azt mi, vagy ők hiszik. A párkapcsolat első 3 hónapjában még számíthat, de utána már a kisebb sövény sem akadály (ha néha lusta vagy, de KISEBB sövény)

25/L

2009. máj. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Odaállsz elé, nézz rá szép szemekkel, mosolyogsz szépen, és mondd azt: Ugye borostás puncival is megdugsz? :)
2009. máj. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Háttt ezek a válaszok és csak nevetek nagyon nagy formák vagyotkt:):):):)amugy meg már nekem is volt ijen én ijenkor jó beszapanozom deh nagyon és ugy állok neki borotvával azzal az irányal szembe ahogy nő:):)nah puszy
2009. máj. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!