Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk fontos nektek, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk fontos nektek, hogy egy lány/nő intelligens legyen, vagy a mai világban már minden a külső? (nem csúnya lány, csak kíváncsiság)

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 12:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

ha a külseje megfelelő számomra azaz, az ideálom, szexi stb, és CSAK szexre kell akkor lesz@rom mennyire okos.


De ha többre kell kapcsolatra ugymond, akkor legalább olyan szép legyen a belsője mint a külsője!

2012. jan. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon fontos. A külső nem számít annyira. Az annyit számít csak, hogy tetszen, de nekem külsőre szinte minden lány tetszik.


Az, hogy intelligens legyen, az azért nagyon fontos, mert ettől tudom majd tisztelni. Kell valami, ami miatt fel tudok nézni rá. Ha intelligens, akkor inkább biztonságban érzem magam mellette. Tudom, ez hülyeség, de nekem fontos.


Egy buta lány sztem sosem fog megérteni vagy elfogadni. Én elég szeszélyese vagyok és a suli is elég nehéz. A munkám is sztem elég nehéz lesz, stresszes és bármikor előfordulhat hogy tovább kell képeznem magam. Vagy hogy történik valami és el kell mennem. Egy okos lány talán meg tudná ezt érteni.


Meg egyébként is, egyszer majd szeretnék gyereket/eket. Egy buta tyúk mellett nem érezném biztonságban őket. Mivel egy buta nő nem igazán tudna elegendő pénzt keresni és inkább otthon maradna, akkor se lennék nyugodt, hogy a gyerekekkel mit csinál. A végén még én kéne foglalkozzak velük is és dolgozni is nekem kéne, mivel nem szeretném, hogy a gyerekeim elhanyagoltak legyenek meg valami gáz legyen a tanulmányaikkal.


Szal nekem okos lány/nő kell

21f

2012. jan. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Akkor már csak egy dolgot nem értek, ha engem ilyennek talált a srác(okos),és kedvelt,mi lehetett a baj,hogy mégsem kellek neki?
2012. jan. 14. 14:23
 14/18 anonim ***** válasza:
Mi azt írtuk, h fontos h intelligens legyen, azt nem, h csak az a fontos ;)
2012. jan. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

ma 14:23


Talált könnyebben kapható lyukat vagy csúnya vagy neki.

2012. jan. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Lehet nem akart komoly kapcsolatot. Vagy ki akarja élni magát könnyebben kapható lányokon. Ezt is hallottam már. Vagy valami nem tetszik neki. Egyszer azt mondták, hogy az okos nők hárpiák. De így viccesen merült fel. (nem én mondtam) És utána meg jött a másik kijelentés, hogy egy buta lány nem lesz túl megértő. Lehet fél az okos lányoktól vagy hogy okosabb lesz nála, nem tudja úgy maga után ráncigálni.


Ez esetben úgy kell neki. De nem igazán tudom. Én nem értek egyet az ő gondolkodásával :D Én pici korom óta okos lányt akartam.


21f

2012. jan. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Biztos, nem engedted meg az anált neki.
2012. jan. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én igazán a nő agyába szeretek bele.

Egyébként minden nő azt hiszi magáról, hogy ő hú de okos, aztán khm... hát maximum átlagos.

(egy zseni)

2012. jan. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!