Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hogyan jelzitek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan jelzitek ha táncolni akar veletek egy srác egy buliban, hogy tényleg csak tánc legyen?

Figyelt kérdés
Nálam minden esetbe ha odajött egy srác, hogy táncoljuk elkezdett taperolni vagy megakart csókolni. A kezüket ekkor feljebb tettem a derekamra, de nem vették a célzást... Ezért ha táncolni hívnak, akkor inkább lerázom őket, mert félek...Miért hiszik azt, hogy egyből tapi meg csók??! Lányok ti hogyan kezelitek ezt a helyzetet?
2012. jan. 14. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha bejön a srác,akkor táncolok vele,a kezét feljebb rakom én is,de van amikor hagyom,viszont nem hagyom,hogy megcsókoljon.

Ha nem tetszik,egyértelmű,arrébb állok,vagy épp ezért szoktam a barátnőimmel táncolni.

2012. jan. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :D Csak ha be is jön a srác, akkor se tapizzon le, meg csókoljon meg, ha én nem akarom, de már mindegyik azt hiszi, hogy lehet mindent...
2012. jan. 14. 15:42
 3/3 anonim válasza:
Járj el intelligensebb helyekre szórakozniT Mi srácok sem vagyunk mind egyformák. 18/F
2012. márc. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!