Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs egy kis szerencsém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs egy kis szerencsém? (fiú)

Figyelt kérdés
Szerintem egy rendes, barátságos fiú vagyok és mások vélemyéne szerint nem vagyok csúnya, de a lányok csak barátként tekintenek rám, de ugyanakkor nem parázok ha elkell hívjak egy csajt valahova.Nem vagyok ilyen városi páwa(suttyó), lehet ez a baj? Min kéne változtassak? 15/F
2012. jan. 14. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
sztem ne aggódj majd eljön a te időd is csak türelem ;)
2012. jan. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Joco901019 ***** válasza:
Ezzel nem vagy egyedül ahogy elnézem az ehhez hasonló kérdéseket, amelyben a normális, rendes fiúk sajnáltatják magukat. Egyszer talán a nők esze is megjön és eljön a te időd. :)
2012. jan. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, én is huszonéves vagyok és még csak részegen smároltam, a szüzességem is alkalmi ribivel vesztettem el.


Szóval semmi okod a pánikra. :)

2012. jan. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Térj észhez öcsi, mert ha nem teszel valamit, huszonévesen is szűz maradsz!


Menj el bulizni, fogj meg valami totál részeg kiscsajt és szépen szopasd le, majd dugd meg, ne aggódj, olyan részeg lesz, hogy nem is fog emlékezni rád holnap.


Sajnálom, hogy ennyire szemét módszert tudok csak javasolni, de hidd el másképp az évek múlásával csak szűz maradnál, a lányoknak meg igazi férfi kell, ahogy idősödenk a te esélyeid is csökkennek, ha tapasztalalatlan félénk fiú leszel egy 25 éves testgben is, akkor semmi nőre, szexre ne számíts.


A másik megoldás, ha elmész prostihoz, de 18 év alatt a normálisak nem fogadnak.


Inkább bulin itass le egy buta kis pitsát és rakd meg rendesen, vagy elég ha csak leszopatod, lesmárolod, ráérzel a dolgokra aztán már könnyebben fogsz csajozni, ha látod, hogy megy ez neked is.

2012. jan. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
de amúgy 30-év felett a csajok nem nézik hogy hogy nézel ki csak legyél vicces meg kedves netalántán megértő :D
2012. jan. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor csak hazudják, h nem vagy csúnya. Esetleg az is lehet, h kicsi vagy.
2012. jan. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!