Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Változnom kellene, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változnom kellene, vagy csak nincs szerencsém?

Figyelt kérdés

Régóta nincs barátnőm, de egyszerűen már nem értem miért. Rendeteg lány ismerősöm van, mindegyikkel nagyon jó viszonyban vagyok, de (mint ahogy sokaknál láttam már ezt problémaként) mindegyiknél "csak barát" vagyok. Nem tudom eldönteni, hogy a stílusom miatt, vagy egyszerűen nincs szerencsém. Nagyon közvetlen vagyok, állítólag még humoros is. Az egyetlen, ami szerintem baj lehet, hogy hajlamos vagyok a lány ismerőseimet is haverként kezelni. Van, akit csak úgy, de természetesen az esetleges kiszemeltekre nőként tekintek, bókolgatok stb., de hozzátartozik a stílusomhoz egy kis "beszólogatás", amin haveri szinten mindenki elröhög, megsértődni senki nem szokott rajta, de lehet, hogy ha barátnőt szeretnék, erről le kéne mondanom...de egyszerűen nem vagyok képes teljesen máshogy viselkedni.


Bocs ha hosszú voltam.


2010. jún. 29. 16:38
 1/6 Timi: ) ***** válasza:

Én szívesen végigolvastalak,szerintem túl közvetlen vagy és nem vesznek komolyan.Úgy gondolhatják,hogy kapcsolatban is olyan lehetsz,mint a társaságban,humoros ,vicces és komolytalan.(ilyen pasi nekem sem kéne...)ha van kiszemelted pl.a társaságban akkor próbálj kettesben maradni vele és valami komolyabb témát feldobni,biztos lesni fog,hogy te ebben is otthon" vagy.Változnod szerintem nem kell,kedvesnek tűnsz,de ha flegma vagy ,akkor viszont azon szervízelj:)

23/L

2010. jún. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
miután nem ismerlek nem tudom mi lehet a gond. De egy biztos csak azért ne változz meg, vagy akarj megváltozni, hogy összszedj egy csajt. Az egy idő után úgyis kibukik, hogy te nem olyan vagy és akkor úgysem fog működni. Mindig légy önmagad az az ami igazán bejön mindenkinek, akik megjátszák magukat unszimpatikussá válnak. Ne görcsölj a témán, jön az majd magától
2010. jún. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
de béna ezaz xy nemtudom ki válasza címxD
2010. jún. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat :)


A túl közvetlen dologban lehet valami, volt már, aki azt mondta, hogy kicsit sok vagyok. Ezt a komolyabb beszélgetést mjad bedobom ;)


Amúgy igen, én is azt gondolom, hogy jobb ha magamat adom, így legalább tényleg én fogok kellenni annak, aki a szerencsés (?:D) lesz. Csak néha olyan nehéz várni...

2010. jún. 29. 16:47
 5/6 Timi: ) ***** válasza:

A türelem csajt terem : )

Nyugi:)

23/L

2010. jún. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
úgy legyen :)
2010. jún. 29. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!