Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők és lányok, adnátok nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és lányok, adnátok nekem válaszokat?

Figyelt kérdés

Én nem igazán veszem észre ha egy nőnek tetszem,ezért kérlek titeket,hogy adjatok segítséget!!!!

Tehát,mire kell oda figyelnem amikor egy nőnek bejövök,milyen jelekre és test beszédekre,szavakra amik elárulják,hogy nagyon tetszem neki?

Ti ilyenkor miket csináltok?

Előre is köszönöm a válaszokat!!!!!

Kort is írjatok!!!


2012. jan. 15. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
eljátszuk,hogy könnyűvérű ribanckák vagyunk
2012. jan. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mosoly, zavarba vagyunk, nem vagyunk elutasítóak, kedvesebbek vagyunk. Több ilyen jelet várj, nehogy csak illedelmesség legyen.
2012. jan. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ahaaaa köszi!!!
2012. jan. 15. 19:13
 4/9 anonim ***** válasza:
engem általában a szemem csillogása árulja el ha tetszik egy pasi :) meg akkor sztem a lányok kicsit bohokásabbak mosolygósak
2012. jan. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak figyeld a testbeszédet. Nem lehet nem észrevenni, bár elég sokan panaszkodtok erre. Annyi a titka, hogy ne csak nézz, hanem láss is. Feltűnik, ha gyakrabban pillant rád, ha zavartan elfordul, a keresi a társaságod, ha szomorúan néz, amikor mással lát. Ezek többségében részünkről sem tudatos cselekvések, bár akár azok is lehetnek, mégis többet mondanak ezer szónál.
2012. jan. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen lányok nők és Lola neked is : )

Persze még jöhet......

2012. jan. 15. 19:16
 7/9 anonim ***** válasza:
keresi a tekinteted, folyton mosolyog, ha veled van, és ha nem szégyenlős fajta akkor akár testi kontaktussal is próbálkozik(ölelés, puszi, "véletlenül hozzád ér") ezt viszonozd:D
2012. jan. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták, mosoly,rádpillant többször is:)esetleg ahogy ránézel elmosolyodik,vagy direkt mosollyal várja,hogy ránézz!
2012. jan. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Rossz a kérdés :D 'Nők és lányok, adnátok nekem számokat?' Így kérdezd :P

(Bocsi)

2012. jan. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!