Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok járnátok 1 olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok járnátok 1 olyan fiúval akinek csak 8általánosa van meg?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 01:40
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
azaz 8általános a legnagyobb iskolai végzettsége és nem tanul tovább hanem inkább dolgozik
2012. jan. 16. 01:41
 2/13 anonim ***** válasza:
Attól függ miért...
2012. jan. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha szeretem, akkor igen.
2012. jan. 16. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%

Ha kb 14 éves vagy még csak, akkor igen.

Ha 20 akkor már nem.

2012. jan. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%

na igen attól függ miért, amugy nem indián az illető? nem biztos hogy a legjobb választás, perspeciel én 1 olyan lánnyal nem foglalkoznék az biztos, fordítva meg az a rossz hogy a férfiak kissé nehezen türik ha náluknál okosabb nővel élnek idö multán ez 1 problémaforrás több ilyenről is hallottam már

érettségi v szakma még azt mondom oké, de ez a teljes létbiztonságtalanság..... vagy ha nyert az 5ösön fogd meg azonnal!

2012. jan. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, ha valakibe beleszeretek, ez alapján nem múlna el a szerelem. Bár tudatosan nyilván hasonló végzettségű embert próbálnék találni,mint én, de egyébként nem lenne akadály.
2012. jan. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Amúgy meg egy intelligens nő nem szeretne bele egy buta fickóba, szerintem nem csak engem ábrándít ki ha valaki zokni... Lehet valaki művelt csak mert 8 általánosa van.
2012. jan. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nyolc általánosom van. Szakmunkásképzőt végeztem.

Jelenleg az országban a szakmámban az első öt között vagyok számon tartva. Vállalkozó vagyok. Egy ipartestületnek az elnöke vagyok. szakmai honlapot kezelek. A feleségem 2 diplomás jogász. Nagyon szeretjük. Sokszor megkaptam már a hátam mögött, hogy bugris, olyanoktól akinek diplomája van, de egy birkanyájat sem bíznák rá. Nagyon nehéz volt lépést tartanom a feleségemmel. Rengeteget tanultam autodidakta módon. Hozzá kellett szoknom azokhoz a körökhöz ahol a feleségem mozog.Ő sokkal könnyebben beilleszkedett az én baráti körömbe, mind én az övébe. Az a véleményem, hogy nekem szerencsém és kitartásom volt. Ennek ellenére azt mondom, hogy egy művelt nő nem tud , vagy csak nagyon nehezen szó érteni azokkal akik alacsony iskolai végzettséggel rendelkeznek egyszerűen azért, mert más az érdeklődési körük. Tehát egy ilyen kapcsolatba belemenni hosszú távra nagyon rizikós. Óriási kitartás, és nagy szerelem kell hozzá.

2012. jan. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 kepesr ***** válasza:
Nekem három faiskolám van.
2012. jan. 16. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nem
2012. jan. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!