Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok járnátok 1 olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok járnátok 1 olyan fiúval akinek csak 8általánosa van meg?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 01:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én meg pont ebben a helyzetben vagyok. Na jó, van egy szakmája a páromnak, érettségije folyamatban(estin, csak a német hiányzik neki), de egyáltalán nem tud elhelyezkedni a szakmájában. Ettől függetlenül nagyon szeretem, sok volt régen köztünk a veszekedés, mert szüleim nem szerették, pont emiatt. Nem egy túl művelt ember, de annál nagyobb a szíve-engem sajnos csak iditótákkal hozott eddig össze a sors. De közülük ő kimagaslott az emberi értékeivel, nem az eszével. Az a tapasztalatom, hogy vagy okos és bunkó, vagy nem igazán okos, és nagyon jó ember(persze ebben a kategóriában is sok a bunkó, "én vagyok a jani" felfogású...).
2012. jan. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem az hogy valakinek milyen iskolája van nem jelent semmit. 16 évesen otthagytam a sulit. Eléggé unalmas volt, alig lehetett tanulni valamit. Szabadidőmben elkezdtem informatikával foglalkozni. Többet tanultam neten mintha 30 éves koromig iskolába jártam volna. Havi 300 000 ft-om lazán megvan, és szinte semmit nem teszek érte. Nem is érdekel a pénz, soha nem érdekelt. A legfontosabb az volt amit az élettől tanultam, nem az amit neten, vagy iskolákban. A rendszertől, és a többi embertől függetlenül nekem tökéletes életem van. Errefelé nincs válság :)

A legtöbb ember egész életében tanul, csak saját magát nem ismeri. Ez az oka annak hogy annyi szenvedés van mindenfelé.

2012. jan. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok de nem járnék olyan csajal akinek csak az lesz meg.13/fiú
2012. márc. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!