Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Verekedtél, ütöttél meg már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Verekedtél, ütöttél meg már valakit egy lány miatt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
persze üvegeztünk és osztálytársam ezt kérte (11-12 votlam) :D
2012. jan. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 pqpqpq ***** válasza:
Ezt az egyett soha se tedd!!!
2012. jan. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A 2. válasz kinek szól?
2012. jan. 16. 20:49
 4/9 anonim ***** válasza:

egyszer hetedikben vagy nyolcadikban kigáncsoltam ledobtam a földre és elkezdtem püfölni az osztály társamat aki lány volt.

..F

2012. jan. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

A barátom megcsalt a legjobb barátnőmmel.Kapott mind a kettő rendesen.Már szinte sajnálom,hogy nincs róla videóm.


20/L

2012. jan. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 pqpqpq ***** válasza:
a kerdesre feleltem kedves kerdezo
2012. jan. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Miért ne tegyem soha? Amúgy már megtettem...
2012. jan. 16. 22:25
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az igaz szerelmemet zaklatta egy beteg srác,olyanokat írt neki,hogy csak csuda :)

Hogy épp veri rá és hogy elfogja kapni a barátnőm és megfogja erőszakolni...


Először írtam neki,hogy állítson magán....nem hatotta meg

Aztán felhívtam telefonon..... ott sem hatotta meg

Aztán suli után megvártam barátnőmmel és mondtam neki,hogy akkor most lehet elmondani ,hogy mi a gond...

Meg se mert nyikkanni,levágtam neki izomból egy tenyerest az állára,beszédült a fűbe...nézet megrémülve

Aztán mondtuk neki barátnőmmel ha még egyszer zaklatni meri bármilyen formában is akkor nem ússza meg ennyivel.....


Ez az egy sztorim volt


Amúgy nagyon nem vagyok egy agresszív gyerek igaz magas,úgy ahogy erős vagyok de sosem verekedtem még életemben ezen kívül és nem is akarok...

2012. jan. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem
2012. jan. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!