Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy a barátnőm azt szeretné, hogy ne menjek a szalagavató afterpartijára? Szerinte ez az osztályáról szól, és nem rólunk. Ti elhívnátok a barátotokat/barátnőtöket az afterpartira?

Figyelt kérdés
Azt zárójelben mondanám, hogy van egy srác a sulijába, akivel szokott együtt focizni, külsőleg be is jön neki a srác, gyaníthatóan ő is a srácnak.A gond az, hogy a gyerek szokott néha olyan dolgokat csinálni, amit a barátnőm nem tud hova tenni( pl csak úgy megpuszilja) Nekem ezeket a barátnőm elmondta őszintén, onnan tudom. Azt viszont később tudtam meg tőle, hogy ez a srác is ott lesz a bulin, mert nem merte elmondani...Azért se akarta hogy menjek, mert ott elvileg kiderül, hogy mit akar a srác valójában. Szerintetek?
2010. nov. 29. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Hát figy, menj el úgy h nem tud róla. Nem tudom mennyire lesz zártkörű, szval h bérelnek valami helyet, v csak besétálnak egy discoba, de figyeld meg h mit csinálnak, ha nem történik semmi, ne mond el h ott voltál, ha meg látod h parás a helyzet, menj el valami csendes helyre és hívd fel...
2010. nov. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt írtad: "Azért se akarta hogy menjek, mert ott elvileg kiderül, hogy mit akar a srác valójában." - Ez úgy hangzik , mintha a barátnőd azt mondta volna, hogy ha a srác azt mondja majd h járni akar velem akkor tényleg jobb ha nem jössz el mert őt fogom választani.....


DE!

Az én barátnőmet egy faszi csak úgy ne puszilgassa, ha köszönéskor ad neki akkor ok de csak úgy napközben meg egyéb azt felejtse el....


Tudd meg azt hogy csak a te barátnőd nem viszi el a párját vagy más sem. Ha csak te nem mész el mint "pár" akkor az ciki, de az is az ha csak 2 csajnak elmegy a párja és te nem mehetsz.....


Szóval kukkolj csak be egy kicsit..

2010. nov. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt meg kéne beszélnetek, mivel nálunk is most lesz szalagavató-legjobb barátnőm ballag-ezért tudom h többen is mennek a barátjukkal. Ismersz valakit azok közül akik ott lesznek az afterpartyn? Mert akkor nem kéne egész este rajta lógnod. A legfontosabb h beszélj vele erről.Szted érdekli a másik srác?Mióta vagytok együtt?
2010. nov. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Nekem az az érzésem, hogy a barátnőd megvárja, hogy az a fiú mit akar tőle, és téged tartaléknak szán. De aztán ki tudja, nem ismerem a barátnődet, csak nekem ez volt az első ami beugrott. Kicsit fura mondjuk. Nekem is most lesz a szalagavatóm, de nálunk az afterpartira mindenki hoz vendéget. Nálunk ilyen gond nincs, mert barátom egyben az osztálytársam is, úgyhogy egyértelmű, hogy ő is ott lesz. Szerintem beszéljétek meg.
2010. nov. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hát amikor az enyém volt akkor jött velem a barátom, amikor meg az övé volt akkor úgy volt h nem leszek vele, de összefutottunk a buliba és együtt voltunk. ha azt akarja h ne menj el akkor ne menj el. ha nem bízol benne annyira h elengedd valahová akkor az nem jó szerintem :/

L*

2010. nov. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is a barátom nélkül mentem még anno...nem volt belőle semmi gáz...és mi van abban, ha egy srác puszilgatja? Neki nem lehetnek barátai?? Én is szoktam másik srácoknak puszit adni, s ezzel nincs semmi baja a barátomnak
2010. nov. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

1. Én is erre gondoltam, hogy elmegyek titokban úgy felöltözve, ha esetleg észrevenne, úgy se ismerjen fel hirtelen...


2. Igen kicsit úgy hangzik, viszont azért akarja ezt, mert valahol idegesíti az, hogy mért csinálja ezt a srác, de nem meri megkérdezni. Egyébként a srácnak is van bnője.


3. Elég sokat beszéltünk róla, a baj az hogy nem ismerek senkit, de jönne mondjuk egy jó barátom, és vele simán ellenék, tehát nem lógnék bnőmön, de mégis ott lennék, ha esetleg van vmi. Nem hinném, hogy érdekli, mármint mondta hogy külsőleg helyes, de a mi 2,5 éves kapcsolatunkat amúgy se dobná el érte... Igazából az esik a legszarabbul hogy nem akarja hogy menjek.


4. nem tuti nem így gondolja, persze jogos a felvetés, hisz nem ismered. De nagyon szeret ami látszik is, csak kíváncsi hogy mit akar a srác. Engem meg kicsit idegesít a kíváncsisága, én javasoltam hogy kérdezzen rá a srácnál, de ezt nem meri.


5. Én bízok benne, csak igazából ő nem egy nagy bulis, és ez az egy buli lesz kb az életében először amit annyira vár. Én meg kapva az alkalmon szeretnék egy kicsit vele lenni, persze nem egyfolytában.


6. De lehetnek barátai, nekem sose volt gond, de amikor egy olyan srác puszilgatja, aki neki amúgy tetszik, mert ezt elmondta, akkor azért nem olyan nyugodt az ember, szerintem..

2010. nov. 29. 22:35
 8/8 anonim ***** válasza:
59%

Nem tudom, én úgy vagyok vele, ha akkor lesz barátom, nem viszem el. Mert (főleg ha nem ismeri az osztályomat, amire elég nagy esélyt látok) semmi köze nincs ehhez, ismeretlenül meg ne jöjjön oda engem ölelgetni, nyalogatni...

17L

2010. nov. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!