Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy fog viselkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy fog viselkedni ezután?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki nagyon tetszett, köszönő viszonyba kerültünk és néha beszélgettünk is, én ezt így nem bírtam tovább és írtam neki, hogy nem közömbös számomra... erre egy finom visszautasító válasz jött. Azóta nem láttuk egymást, de mindjárt vége a vizsgaidőszaknak és ráadásul közös óránk is lesz, szóval kb. minden nap látni fogjuk egymást.


Szerintetek hogy fog viselkedni? Fog köszönni, vagy levegőnek fog nézni, netán megbeszélné a dolgokat személyesen is? Félek az első találkozástól ezután :S


2012. jan. 17. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Nekem sok lány írt hasonlót, hogy nem vagyok közömbös számára, volt, aki bátran a szemembe is merte mondani. Mindet visszautasítottam, mert volt barátnőm, és egyáltalán nem viselkedtem velük másképp, sőt, inkább ők voltak távolságtartók.
2012. jan. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

eléggé elszúrtad, hogy nem személyesen mondtad el neki

de szerintem majd hozd fel a témát, hogy megbeszéljétek, ennél rosszabb már úgysem lehet (kivéve ha pszihopata, mert akkor mindig lehet rosszabb)

2012. jan. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Soha nem lehet tudni...ha egy udvarias fiúrol van szó,biztos vagyok benne,h úgy fogja kezelni a helyzetet,h neked a legjobb legyen
2012. jan. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi volt a válasza pontosabban?
2012. jan. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
lényegében annyi, hogy nem ismerjük annyira egymást .... és a végére hozzáírta, hogy nem tudja elképzelni, h bármi is legyen köztünk ...
2012. jan. 17. 12:40
 6/6 Hanariko ***** válasza:
hát egy kapcsolat egy úgy kezdődik (illetve a randik) hogy nem ismeritek még egymást annyira, csak szimpátia szintjén. Ez elég fura indok volt. Viszont az, hogy nem tud elképzelni köztetek semmit... arra nem igazán lehet illetve nem tudok mit mondani. Ezek szerint ő nem akar többet.
2012. jan. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!