Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Dohányzó lányok/nők! Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dohányzó lányok/nők! Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Lehet hogy furcsán fog hangzani de nagyon vonzónak és szexinek találom ha egy lány cigarettázik. Tudom hogy ennek a legtöbben az ellenkezőjét állítják, de én mégis nagyon nőiesnek tartom. Sokak akiknek előállok ezzel örültnek néznek és elhajtanak. Miért olyan nehéz ezt elhinni/elfogadni? A barátnőimnek (már ha van) még a cigit is meg szoktam venni:) Mi a véleményetek erről?

És légyszi aki nem cigizik ne írja ide a bölcsességeit, mindenki nagyon jól tudja a dohányzásnak milyen hatásai vannak!


2012. jan. 17. 20:38
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
85%
nekem jó, vannak fura dolgok, a volt barátom is vonzónak találta, 21L
2012. jan. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
80%
Ez is egy fétis, mint a harisnyatartó-fétis, cipő fétis, hányás fétis, lábfétis, stb...
2012. jan. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
89%
Tényleg lehet szexi ha egy nő kezében cigaretta van. Esetleg azok régi időbeli pálcahosszú cigik. Na azok nőiesek. Ezek a mostaniak már... ph... Meg én jobb szeretem ha nem dohányzik a csaj, mert nem büdös.
2012. jan. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy őrült. Tényleg van benne valami. Számomra is vonzó, ahogy a régebbi amerikai filmekben a pasi cigarettázik. Van benne valami szexi, mint látvány. De élőben nem. Nem szempont nálam párválasztásnál a cigaretta, szüleim is dohányoznak, ebben nőttem fel, ezt láttam egész életemben, hozzászoktam, nem zavar a füst se. Tehát ha amúgy passzolunk nem kizáró ok. Csak ha együtt élünk a lakásban ne gyújtson rá és fogmosás sűrűn, ruha ne legyen büdi. Haverjaim közül is többen cigiznek és van 1-2 srác, aki amikor megérkezik egy találkozóra szinte hozza magával a füstfelhőt, nyilván nem füst csak a cigiszag, de az nem vonzó akkor se. Viszont van akiről tudom, hogy elmegy 1 doboz is egy nap, mégse érzem rajta soha a szagot. Nem tudom mitől függ, lényeg, hogy amíg nem ömlik belőle a cigiszag addig felőlem szívhatja.

20/L

2012. jan. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
63%
Én nem csípem ha egy csaj szívja,mert akkor a puncija is nikotin szagú lesz én meg nem szívesen nyalogatok hamutálat.
2012. jan. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
80%
Nos, nem tudom, pontosan mire vársz választ, de (ugyan én magam utálom ha egy nő dohányzik) semmiképp nem tartom abnormálisnak a véleményed, ha jól tudom Karády Katalin volt az, aki marha szexin tudta szívni a cigiket és hát odavoltak érte a férfiak. De nem tudom, mit akarsz tulajdonképpen. Ha egy nő nem cigizik, csak ezért ne szoktassad már rá, nem érdekel az egészsége?
2012. febr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:

Én nem tartom szexinek, eddig az összes dohányos férfi, aki csak a környezetemben volt, folyton szaglott a cigitől, hozták magukkal az undorító állott füstszagot, apámnak ráadásul a fogai is nagyon ocsmányak voltak tőle. Nagypapám tüdőrákban halt meg, láncdohányos volt.

Szóval nálam kizáró ok az ilyesmi a párkapcsolatban. Különben sem tudnám elnézni, hogy a szeretett személy álló nap mérgezi magát. Most is épp a testvérem miatt fő a fejem, mert rászokóban van, én meg tőle 130 km távolságban :S

2012. febr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
81%
hát szerintem egyenesen undorito ha egy nő dohányzik...de te tudod...hát kinek mi :)))
2012. febr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
Ejhh... Méghogy nem szeretem a hamutálat nyalogatni... annyira nem szörnyű a dolog... Ha pedig az, akkor tessék a kisasszonnyal egy feles rumot lehuzatni.. :)
2012. márc. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
Lehet hogy szexi maga a mozdulat,de undorító szaga lesz a hajnak,ruhának még mosás után is.Meg a fekete tüdő se tudom kinek mennyire izgató.
2012. márc. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!