Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Odavagyok a dohányzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Odavagyok a dohányzó csajokért találhatok olyan partnert aki ezt elfogadja?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem ha egy szép lány cigarettázik! Az én szememben ez roppant vonzó és nőies tud lenni. Léteznek olyan csajok akik el tudnák fogadni ezt a "szenvedélyem" és nem állandóan azzal jönnének hogy a cigi milyen rossz, gusztustalan és nem akarnának leszokni... Tudom hogy furcsán hangzik de tényleg imádom a dohányos hölgyeket:)
2010. febr. 22. 15:53
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
90%
Én utálom a dohány-t, nem kellene 1 kátrányos tüdejű, de ezt te tudod...
2010. febr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
87%

Hát én gyűlölöm a cigit!

Szval nem tudnám elnézni !

2010. febr. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem teljesen értem.

Ha fiú vagy,akk keress oylan csajt aki cigizik.

Ha lány vagy,akk is végülis...

2010. febr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
na én cigiztem, de le is szoktam!!! :P
2010. febr. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Fiu vagyok és olyan lányt keresek aki dohányzik! És kérlek szépen benneteket hogy ne arról írjatok hogy a cigi milyen rossz, szar, undorító. Nem erről szólt a kérdés. Tudom hogy nem egészséges de most nem arról van szó. Köszönöm.
2010. febr. 22. 16:02
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Én cigiztem 7 évig leszoktam és összemelegedtem egy dohányzó lánnyal akivel olyan volt a smaci mint ha egy hamutállal smáronék! Nem esett jól, majd megkérdezte, hogy zavar-e, hogy dohányzik! Erre én:"nem, de jobb lenne nélküle" és leszokott, azóta (4 éve)együtt vagyunk!
2010. febr. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha találsz egy dohányos lányt, szerintem őt nem fogja zavarni, hogy neked tetszik, amit csinál. (Miért is zavarná?) Viszont el kell fogadnod, hogy egyszer mindenképpen le kell szoknia - ha csak ideiglenesen is - pl. ha oda juttok, hogy teherbe ejted, na meg előfordulhat, hogy sok év együttlét után egyszer csak úgy dönt, hogy leteszi és kész. Ha téged ez nem zavar (sem pedig a kockázat, hogy emiatt elveszítheted), akkor nem lesz belőle gond. Mindenesetre számomra kissé érdekes az ízlésed, én még puszit is undorodva adok olyan lánynak, akinek kazánházszagú a képe és hamutartóízű az arca-szája, de hát ahány ember, annyiféle ízlés. :)
2010. febr. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vettem észre,hogy a mások által szépnek mondott,nagyhangú és népszerű lányok többsége dohányzik.Szóval van választék bőven.
2010. febr. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Persze nagyon sok szép nő dohányzik ezt aláírom:) De a legtöbben azt hiszik csak szórakozom velük és csak szégyenlik magukat amiért cigiznek. Tekintettel kell lenni a nemdohányosokra természetesen, de ha a barátja kimondottan szeretni ha rágyújt, akkor legalább ha vele van igazán élvezhetné a dohányzást, mert én ilyen lányt keresnék.
2010. febr. 22. 16:28
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

Hát én komolyan nem értem a problémát, rengeteg nő dohányzik, hogyhogy nem találod őket? Menj el egy kocsmába, szórakozóhelyre, koncertre, a bulizós emberek jelentős hányada dohányzik is és ezt nem ítéli negatív dolognak, legalábbis nem szónokol a dohányzás ellen másoknak vagy önmagának. És attól sem kell félni, hogy mindegyik dohányzó nőnek komolyak és sikeresek a leszokási törekvései. Több olyan van a nők között is, aki egyenesen kijelenti, hogy "én szeretek cigizni" és nem akar leszokni.

Az végülis jó, ha valamilyen szinten elfogadod a párod szokásait és nem cseszteted, ugyanakkor az fura, ha pont erre izgulsz. Én bulizással összefüggésben dohányzok, de nem tetszene, ha valakinek pont ez tetszene meg bennem. Fura lenne!

Ha ilyen barátnőd, és le akar majd szokni, azért ne akadályozd már meg...

2010. febr. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!