Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Dohányzó lányok/nők! Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dohányzó lányok/nők! Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Lehet hogy furcsán fog hangzani de nagyon vonzónak és szexinek találom ha egy lány cigarettázik. Tudom hogy ennek a legtöbben az ellenkezőjét állítják, de én mégis nagyon nőiesnek tartom. Sokak akiknek előállok ezzel örültnek néznek és elhajtanak. Miért olyan nehéz ezt elhinni/elfogadni? A barátnőimnek (már ha van) még a cigit is meg szoktam venni:) Mi a véleményetek erről?

És légyszi aki nem cigizik ne írja ide a bölcsességeit, mindenki nagyon jól tudja a dohányzásnak milyen hatásai vannak!


2012. jan. 17. 20:38
1 2 3 4
 21/40 ricsi2117 válasza:
54%
Engem is felhúz egy dohányzó nő látványa! A barátnőd ha dohányzik és te nem, megpróbálja minimalizáni a cigarettázást, ami egészséges, de nyugodtan inteligensen közölheted vele, hogy ez neked nagyon szexi ha dohányzik! Hízelgő lesz számára, és meg is fogja kérdezni, hogy melyik márka a kedvenced, tudni fogja mivel húzzon fel, és lehet, hogy a kapcsolatotok még boldogabb lesz, de első az egészség! Ha meg nem dohányos a barátnőd, és szeretitek egymást, közölheted vele is de ne sértően, és biztos a kedvedben fog járni. Valószínű nem fog rágyújtani az ágyban, de a szájába veszi a kedvenc márkádat, és akkor már ne is fokozzátok tovább, ha meg hülyén érzi magát, ne erőltesd nála, fog még a kedvedben járni ha szeret, talán meg is fogja gyújtani de ne szoktasd rá, vigyázz az egészségére! A cigi nagyon kicsi mennyiségben, mint az alkohol egészséges, de nem nagy mértékben. Én nem dohányzom, de nálam is nagyon tetszik egy olyan lány, aki bejön és dohányzik! De mindig az egészség előbbre való!
2012. ápr. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
38%

Büdös a száj, büdös a ruha így már nem is izgat ez a suna


pont

2012. ápr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
Nekem meg a cigiző srácok tetszenek! :) Van ilyen:P
2012. máj. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
Én nem dohányzom, a férjem se, de ha neked ez tetszik, szerintem senkinek semmi köze hozzá! Szerintem is csak magát a mozdulatot tartod szexinek, nem véletlenül szokták a dohányt szép fiatal nőkkel/férfiakkal reklámoztatni, régebben,még a '80-90-es években is a legtöbb szexszimbólum dohányzott, ma már az egészségvédő kampányok miatt nem igazán "trendi", de fallikus szimbólum, innen gondold tovább egyedül.
2012. máj. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%

Én dohányzom rendszeresen, de volt már olyan barátom, aki kifejezetten utálta, akkor váltottam e-cigire, semmi szaga nincs, és az élmény ugyanaz.

Mindenesetre örülnék egy srácnak, aki szerint ez kifejezetten szexi. :)


24/N

2012. máj. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

szerintem ez csak egy fétis.


pontozz le nyugodtan engem is ahogy mindenkit.......

2012. jún. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos tipikus magyar felfogásra vall, hogy a nemdohányzó emberek többsége úgy ítéli meg a dohányosokat, mintha minimum 10 éve heroinfüggő lenne. És ebből az előítéletből fakad ez a nem elfogadás is, amiről írtál, érdekes, hogy a kávézásért sose senkit nem ítélnek el, pedig az is ugyanolyan "függőség", mint a dohányzás, tévézés, csokizás, folytonos videójátékozás. Nagy bumm. Én lány vagyok, csak akkor gyújtok rá, ha bulizni megyek, akkor sem mindig, és én soha nem csináltam nagy ügyet, ha a pasim dohányzott. Persze, néha zavart a füst, de nem éreztem úgy, hogy "hamutálat nyalogatok". A legtöbb ide okosan beíró szar vele csókolózni" egyed agyból és nem feltétlen tapasztalatból beszél.
2012. aug. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
32%

lehet agyból írok. de undorodom tőletek, ennyi. nem tehetek róla.

mondhatnám azt is hogy tiszta szívből gyűlöllek titeket, de csak le lennék ugatva hogy na de miért meg hogy mekkora hülye vagyok. sajnálom ez van.

2012. aug. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tudat alatt már valami mást képzelsz bele a szájába. Vagy egy másik olyan testrészébe, ami szintén rendelkezik ajkakkal. ;)

Nem véletlen, hogy sokaknak a szívószállal vagy fagyival játszadozó nők látványa is motiváló.

2012. nov. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
hát.. nekem nem gond, ha egy pasi nem akarja kivenni a kezemből a cigit. :-)
2012. dec. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!