Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tekint rám minden srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tekint rám minden srác csak haverként?

Figyelt kérdés
Nem volt még barátom, annyira nem is vágyom rá, mert még ráérek, de egyszerűen zavar, hogy minden fiú csak haverként tekint rám. A régi sulimba volt egy srác, akivel nagyon érdekes viszonyunk volt. Nem volt kimondva semmi, nem történt köztünk semmi olyan, csak egyszerűen nagyon félreérthetően viselkedtünk egymással. Elvileg legjobb barátok voltunk, de többször mondta közös barátoknak, hogy többet is akarna. Nem értettem, hogy miért nem lépett, rajta azóta túltettem magam. Most új suliba kerültem, gondoltam új esély, hátha összejön valami. Tetszik is egy srác, elég kétértelműen viselkedik velem, de mivel elég zárkózott ezért nem tudom eldönteni, hogy csak bemesélem magamnak, vagy tényleg így van. Elég jó a kapcsolatom vele. Nem nagyon szokott megnyílni lányoknak, de velem sokat beszélget. Suli után is szoktunk együtt lenni, olyankor is nagyon aranyosan viselkedik. Lehet, hogy csak félénk, de félek, hogy vele is csak barátok lehetünk. Nagyon jóban vagyok az osztályomban az összes fiúval, de mind csak haverként kezel. Örülök neki, hogy vannak, mert nagyon szeretek fiúkkal barátkozni, de azért nekem is jó lenne, ha lenne egy kicsit több is már.
2012. jan. 17. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy a jellemed(talán túl fiús) vagy a külsőd(túlsúlyos, stb.) miatt.
2012. jan. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem akarsz kapcsolatot, te magad mondtad. Ezt megérzik a fiúk is..
2012. jan. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igaz h a gondolkodásod miatt is lehet, de többségében a külsőd és a viselkedésed miatt van ilyen.
2012. jan. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Le is írtad a választ:

"annyira nem is vágyom rá, mert még ráérek,"

Hát ezért.

2012. jan. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!