Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már több mint 1-éve szevedek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már több mint 1-éve szevedek, egy visszonzatlan szerelem miatt. Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Tudnàtok tanàcsot adni hogy felejtsem el, bàr mit teszek ö gyülöl semmi olyasmit nem tetem a mièrt ennyire ùtàl, egyszerüen csak szerelmes lettem bele semmi màs és egy közösègi oldalon privàt üzenetben mindig fogalmaztam neki egy szép szerelmes üzenetet hogy mit érzek ès mennyire boldog lennèk ha együt lehètnèk stb.... Mint màs kamasz szerelmesek!

Söt mèg egy faluban èlünk tavaj mèg egy suliba jàrtam vele de màr nem hisz közép iskolàs lettem ö meg még 7 - dikes adig volt jò mig oda jàrtam làthatam legalàbb de màr nem ùtoljàra oktoberbe làtam, azòta nem bele bolondultam mikor tudtam hogy màr nagyon ritkàn fogom làtni ès csak nèha az ùtcàkon làtom vagy ha baràtokal össze jövünk stb ott vagyunk még egy màs közelèbe de ö engem mint ha nem is ismerne mèg köszöni se köszön csak a szèp szemével nèzz de ùgy mint akit szemel meg tudna ölni. Annyit sìrtam màr alig alszok csak sìrok rà adàsul még 6 èves mozgàs sèrült vagyok eretromos toloszèkel közlekedek, ez nem zavarja hisz mikor mèg règen meg kèrdeztem azt mondta nem ez ö nem befolyàsoja csak màr ami volt ésélyem azt el szùrtam pedig semmit nem tetem csak bele szeretem és azòta a mai napig szeretem néha interneten probàlok vele kapcsolatot teremteni de letilt facebookon, én màr öngyilkos akartam lenni èrte nem igy egyszer ès ha nem tudom feledni mert nem fog menni csak ha maghalok.

Egy 16 èves magànyos fiù.


2012. jan. 18. 12:55
 1/8 A kérdező kommentje:
a helyes ìràs hibàkèrt elöre bocsànatot kèrek
2012. jan. 18. 12:59
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát igen, a helyesírásod talán a hölgyeményre sem tett jó benyomást. Én elnézem neked, de mások nem fogják (pl. nők, főnökök, tanárok stb.).

Viszont van egy jó hírem: nem a csajba vagy szerelmes, hanem magába a szerelembe, és abba, akit beleképzeltél a csajba.

Messziről láttad, tehát nem is ismered. Honnan tudod, hogy milyen és hogy el bírod-e viselni olyannak, amilyen? Fogalmad nincs milyen, akkor mit szeretsz benne?

AMit te érzel, az nem szerelem, hanem vágy. Ez normális. Viszont így nincs probléma.

2012. jan. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ismerkedj másokkal, ha nála nincs esélyed. Tényleg nem szerelem, ahogy már előttem írták. Csak testi vonzalom, szimpátia. A szerelemben ismerni kell a másik belsőtulajdonságait, azok miatt leszel igazán szerelmes. Én 6 évig voltam "szerelmes", ahogy te. De találtam egy sokkal jobb embert, aki viszont szeret és boldogok vagyunk.
2012. jan. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Macs1209 ***** válasza:

Felejtsd el. Tudom, nem egyszerű, ismerek olyan nőt,

aki szerelmes egy "férfi"-ba több éve már, és 10000%,

hogy viszonzatlan marad.


Mégis, mire jó ez, hogy "nekem ő kell", ha egyszer

semmi esély sincs? Csak elmúlnak az évek, és azt

veszed észre, hogy 35 évesen nincs senkid, mert

leragadtál 15 éves korodban valakinél.


Lépj tovább. Most!

2012. jan. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Macs1209:

Igazad van,csak aki igazán szerelmes,az nem tud könnyen továbblépni.

2012. jan. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Macs1209 ***** válasza:

Igen, csak amikor megjön a józan esze, vagy találkozik mással, aki iránt talán tud szerelmet érezni.

A szerelem kémia... jó lenne valami gyógyszer, ami ezt

el tudja nyomni (és most nem nyugtatókra gondolok).

2012. jan. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
amûgy ismertem elöte mondhatjuk majd nem baràtok voltunk akor mèg bèszélgetünk stb, de mint meg tudta hogy bele szeretem meg ùtàlt. ès köszönöm a vàlaszokat!
2012. jan. 18. 13:30
 8/8 anonim válasza:
imádkozz, Jézus Krisztus az egyetlen igaz Isten fia és meghalt mindannyiunk bűneiért a kereszten és harmadnapra feltámadt !!!! az Ő kegyelme segíthet rajtad is, tégy egy próbát, és ismerd meg Istent, nem bánod meg
2012. jan. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!