Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet vele? Már magam sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet vele? Már magam sem értem!

Figyelt kérdés
Van egy fiú. Nagyon jóban vagyunk, sokszor mentünk haza együtt és olyankor volt közöttünk flört is. Szeret a közelemben lenni, szereti, ha nevetek és mindig figyelmes velem. Iskolában mindig leállt velem beszélgetni, gyakran megkérdezte, hogy hány órám van, megyünk-e együtt haza. Ám tegnap óta olyan velem, hogy csak köszön és tovább megy.. Ma odamentem hozzá megkérdezni, hogy mikor végez, és nagyon gyorsan le is rázott egy olyannal, hogy "ma nem érek rá" és már el is ment. Mi lehet vele?
2012. jan. 18. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
hagyd egy kicsit! szerintem semmi komoly! max egy kicsit össze van zavarodba! várj amíg újból ő keres!
2012. jan. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Udvarolt neked...egyértelmű....megkérdezi mikor végzel, veled szeret együtt hazamenni...flörtöl...tiszta sor.

Te nem léptél semmit felé, őt meg elcsábította egy másik leányzó. Sok sikert nek...IK.

2012. jan. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem másik lány van a dologban. Ő vette a jeleket, és most alakul köztük valami.
2012. jan. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Valóban, az elmúlt két napban a volt barátnőjével foglalkozott úgy mond sokat.

De..legalább barátként miért nem beszél velem?

Egyébként, én nagyon buta vagyok, ha ilyenről van szó. Nem veszem a lapot. Nem tudom eldönteni sokszor, hogy xy csak szórakozik, vagy érez is valamit irántam..

2012. jan. 18. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!