Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb fiú barátommal már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb fiú barátommal már többször pettingeltünk és nagyon jól elvagyunk. Ez most mi?

Figyelt kérdés
Ha rákérdezek akkor meg csak barátságnak mondja semmi többnek...én viszont igen is többet akarok és nem tudom már mit tegyek!

2012. jan. 18. 19:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon remélem, hogy nem fiú vagy, kincsem!
2012. jan. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
lány vagyok
2012. jan. 18. 20:00
 3/15 anonim ***** válasza:
mekkora hímringyó
2012. jan. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
szex szex szex
2012. jan. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor konkrétan mond meg neki, hogy te többet szeretnél egy barátságnál, mert neki ez csak játék és veled akar gyakorolni, ami nem baj, mert ezt te is felfoghatod így és nincs kötöttség! De mély érzelmeknek sincs helyük, mert abból csak baj lesz, ha csak az egyik érzi így!
2012. jan. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy lány vagy?

Megnézhetem?

2012. jan. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem úgy többet ..én járni szeretnék vele ,de neki még ez is csak barátság!?Mert egy barát nem ad f*szt a barátja kezébe.. nemde?
2012. jan. 18. 20:06
 8/15 Nazira ***** válasza:
Nem lesz több mivel ő nem szeretné most vagy bele mész a játékba v megmondod neki, h ez nem fér bele a barátságotokba és v barátok maradtok ami így már nem lesz olyan v ne is beszéljetek mert kihasznál csak, naiv vagy 1 picikét:/
2012. jan. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem jó sehogy:S Én szerelmes vagyok belé,ő meg belém nem és nemet meg nem tudok neki mondani mert akkor még ennyire se kerülnék hozzá közel..egyébként már régóta ismerjük egymást
2012. jan. 18. 20:10
 10/15 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok, mint te. Egyre rosszabbul érzem magam miatta, próbálom vele megbeszélni, de úgy látom kellemetlen neki. Nem mond semmi konkrétat, azt sem, hogy lehetne több, de azt sem, hogy nincs esély. Pedig többször rákérdeztem és meg is mondtam, hogy nem megy nekem ez a "barátság extrákkal" dolog. Nem tudom... Hiába akarom tisztázni vele, nem sikerül.


19/L

2012. jan. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!