Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá srácok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá srácok, ha első randin ezt mondaná nektek egy lány?

Figyelt kérdés

Elérnétek egy találkozót, amire a lány vidáman igent mondott, mindaddig kedves volt és viszonozta a jeleket, de eljött a nagy nap és ezt mondta:


Kedvel, szeretne megimserni, mert vonzod, de van valaki , akit korábbról ismer, és az sem közömbös neki, össze van zavarodva. Azt szeretné, ha egyelőre barátként találkoznátok, mert tudni akarja, mit érez ha veled van, nem akarja addig hogy bele éld magad a dolgokba, amíg nem tudja eldönteni, mit szeretne.


Ti várnátok rá, mert végül is őszinte volt, nem hitegetett. De elveszíteni sem akar, mert fontosnak érez, csak nem tudja mennyire.


2012. jan. 18. 23:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"Én ugyan nem vagyok pasi, de a magam részéről tepernék, mint az állat. Úgy is megelőzöm azt a másik majmot.

Basszus, semmi küzdési inger nincs a mai pasikban!"


Tényleg nem vagy az, úgyhogy ne okoskodjál. Ez nem küzdési inger kérdése, hanem önérzeté. Gondolom, de nem tepernél, ha a srác benyögne egy ilyet, hogy van egy másik csaj is, de talán veled jövök össze, de a másiktól bezzeg elvárod.

2012. jan. 19. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Cinkes a dolog, hagyd az egészet. A csaj vagy nem is akar semmit, vagy csak játszik. Mond meg neki, hogy neked ez így nem pálya, mondj neki egy randihelyszínt, az időpont legyen korai (mondjuk Vasárnap), és hogy csak akkor jöjjön el, ha lezárta a másikat, és téged akar megismerni.

Ha eljön, és előadja a nem tudom mit akarok dumát, akkor hagyd randihelyen faképnél, ha nem jön el, és tényleg jelentettél neki valamit a számára, akkor meg rosszuk fogja érezni magát azért ha átvágott. Szóval csak profit lehet.

2012. jan. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
akkor ne találkozzunk egy ideig és gondold át mit szeretnél, csak beszéljünk néha. talán valami ilyesmit.
2012. jan. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
11%

Látszik, hogy semmit sem tudsz az életről!

Ha igazán érdekelnéd, nem süketelne össze-vissza!

Egy lúzer kis majom vagy, aki még hisz a tündérmesékben!

2012. jan. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"Tényleg nem vagy az, úgyhogy ne okoskodjál. Ez nem küzdési inger kérdése, hanem önérzeté. Gondolom, de nem tepernél, ha a srác benyögne egy ilyet, hogy van egy másik csaj is, de talán veled jövök össze, de a másiktól bezzeg elvárod."


Igazad van, nem tepernék. De a teperés nem is a nő dolga, hanem a férfié. A FÉRFIÉ, nem az olyan idiótáké, mint te vagy. Tőled nem is várna el semmit az ember. Ilyenkor bezzeg életbe lép az egyenjogúság, mi?

2012. jan. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Valaszolok ***** válasza:
Megnézi hogy a másik versenyző hogy dönt.Ha dobja,akkor jössz te.Hidd el erre megy ki a játék...
2012. jan. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ki tudja. Lehet, hogy van még egy-két versenyző, akiről te nem is tudsz. Lehet, hogy én vagyok a hülye, de ha igazán vonzódok valakihez, esetleg még szeretem is és el tudnék vele képzel komolyabbat, akkor nem adok elő olyat, hogy hát izé, van más is, legyünk barátok, de talán...

Az is lehet, hogy veled akarja féltékennyé tenni a másikat, aki a jelek szerint le se szarja.

Ez pedig nem őszinteség, csak így akarja fedezni magát, hogyha majd lekoptat, akkor benyögje, hogy de hát én őszinte voltam. Ennyi önbecsülésed nincs? Hallhass a fentiekre. Állítsd választás elé, mondjuk a hétvégén egy randi keretében. Ha eljön és elkezd össze-vissza pofázni, akkor elküldöd a francba, ha nem jön el, akkor tudomást sem veszel róla és éljen boldogan a másikkal. Van még csaj bőven.

2012. jan. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Nem vagyok szerelems, és vak, de komolyan , ő egy normális, őszinte lány. Nem dől be bárki ágyába, nagyon jól tudom.


És valamilyen szinten át tudom élni a helyzetét, mert mindenki került vagy kerülni fog olyan szituációba, hogy összezavarodik.

2012. jan. 19. 22:49
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha nekem ilyet mondana, akkor nagyon félreismerném magam. Elképzelhetetlen. Ha ilyet mondott neked, akkor nem te vagy neki a nagy ő, hanem csak egy pót lehetőség. Ha nincs ló, jó a szamár is. Nos, szamár szerepet soha nem tudnék elképzelni magamnak. Felejtős.
2012. ápr. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!