Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kis bosszú ötletek? Kérlek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis bosszú ötletek? Kérlek titeket, hogy csak az írjon, akinek van ideje rendesen végigolvasni, mert fontos nagyon.

Figyelt kérdés

Nem jártunk. Azt mondta kedves vagyok, szép és fontos vagyok neki. Másnap összejött egy másik nővel.

De továbbra is próbál úgy tenni, mintha érdekelné, hogy mi van velem, mert keres. De érzem, hogy lenéz engem. Mondta is, hogy a férfiak nem az ilyen nőkre buknak mint én. Mert én nem vagyok elég merész. Úgy érzem azt akarja elérni, hogy még jobban belé bolonduljak.

Elfelejteni nem tudom (ilyen a szerelem). De ez a megalázás örökre a szívemben marad.

Bosszút akarok állni. Nem szenvedést akarok neki okozni. Hanem csak azt éreztetni, hogy ilyen nőt, mint én (aki ennyire szereti, a hibái ellenére) nem fog találni.

Tudom, hogy ha rosszul sül el (aminek nagy az esélye) csak engem tesz tönkre jobban, de így is tönkre vagyok... Viszont úgy érzem, hogy el tudnám ezt érni. Főleg azért, mert nem adott nekem elég időt, hogy megismerjen. Ha megismerne, rájönne, hogy pont az ideál nő vagyok neki. (Az ideálját ő maga mondta el nekem.)

Ötletek?


2012. jan. 19. 09:02
 1/8 nielindi ***** válasza:
0%

csak saját magadat fogok megalázni.

arra nem gondoltál, h csak barátként tekint rád??és ugy vagy neki fontos??

ha meg nem volt köztetek semmi, nem értem mi ez a hűhó, nincs miért bosszut állni. nem hitegetett, megmondta, h te, mint nő nem kellesz neki.

2012. jan. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 BlackSword ***** válasza:
52%

Aha... Van: Egyetlen szó: méltóság... Ha Te vagy az ideálja (noha szerintem ilyen nincs is), akkor éppen elég sz@r lesz neki, ha sz@rsz a fejére...

Eddig nem vagy megalázva... Mert megalázni az ember csak magát tudja... De ha belvágsz ebbe a bosszúhadjáratba, akkor azzal meg is alázod magad...

Ilyenkor hol marad a "női büszkeség"???

2012. jan. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De gondoltam rá, hogy barátként vagyok neki fontos, mindaddig, amíg meg nem csókolt. (jó sokszor). Nem úgy ismerem őt, mint akinek ez beleférne a barátságba.
2012. jan. 19. 09:17
 4/8 anonim ***** válasza:
A legjobb, amit tehetsz, ha keresel mást, aki meglátja benned nem csak a nőt, de a merész nőt is. Majd ha lát valaki más mellett boldogan, kivirulva, ahogy süt belőled a vadság :D , meg fogja bánni a dolgot.
2012. jan. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha ilyeneket mondott, hogy szép vagy és fontos neki, aztán összejött egy másikkal.. akkor következtess. egyetértek, én a méltóságom egy pasiért sem dobnám sutba, előbb szenvednék magányosan otthon, minthogy éreztessem vele, hogy belegázolt a lelkembe. s hidd el nekem, fog találni olyat rajtad kívül, aki szereti a hibái ellenére. ha akart volna tőled valamit, a tettek mezejére lépett volna. a csókokkal csak hülyített. valószínűleg semmit nem jelentett neki a pillanatnyi élvezeten kívül. te meg szépen belehabarodtál, tipikus nő. bosszúállásra nincs szükség ilyen esetben, mert miért is állnál bosszút tulajdonképpen? mert megbántott? ilyen az élet, fognak még neked ezerszer bántóbb dolgokat is mondani. maradj nyugton és gondolkodj el azon, hogy megéri-e komplett hülyét csinálni magadból egy olyan valakiért, aki ilyen ellentétes dolgokat mond neked.
2012. jan. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nyírd ki a csajt, aztán vágd hozzá a levágott fejet és nevess mint egy őrült
2012. jan. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fölösleges bosszút állni azért, mert nem téged választott.


Nem kellettél neki, mert nem voltál annyira jó, mint a másik lány. Valószínűleg minden próbálkozásodon együtt nevetnének a másik lánnyal, vagy minimum lenéznének miatta.


Igényes nőket kedvelő férfiként tudom milyen az elutasítottság. Nagyon rossz, gyakran évekig tartó folyamat teljesen megemészteni. Én egyetemen jártam így egy lánnyal, két éven át azt hittem, hogy tökéletesek lettünk volna egymásnak, aztán megismertem a feleségemet, és öt másodperc alatt tudtam, hogy ez nem így van. Azóta meg végképp tudom, hogy azzal a lánnyal nem vettük volna együtt a kanyarokat.


Szóval csak nyugi, kívánj neki sok boldogságot és emlékezz a megismerkedésetek szép részére. Ma már én is csak arra emlékszem azzal a lánnyal kapcsolatban.

2012. jan. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Okos enged, szamár szenved. A bosszúval az emberi alja mivoltodat fogod bizonyitani, mást nem nagyon:)
2012. jan. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!