Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire számít gáznak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít gáznak, ha egy lány többet keresi a pasit?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy a srác aki tetszik, jelenleg külföldön van, így csak interneten elérhető. Hetente kb 2X ráírok, mert érdekel mi van vele, de nem akarom túlzásba vinni, nehogy nyomulósnak tűnjek.

Élőben jobban szeretek vele beszélgetni, alapból barátinak mondható a viszonyunk, de kavarunk.

Interneten viszont általában én írok rá, de olyankor órákig dumálunk, tehát nem ráz le, vagy ilyesmi.

Ez most is gáznak minősül, vagy a fiúk nem veszik rossz néven, ha egy csaj is kezdeményez?

Tehát fiúk: nektek ez pozitív lenne, vagy inkább negatív?


2012. jan. 19. 13:56
 1/6 anonim válasza:
Nekem pozitív lenne...
2012. jan. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben, ha másért nem hát kíváncsiságból megvárnám mennyi idő után ír ő rám. Ez sok mindent elárulhat. Mert ha nem ír rád, egyszerűen kedves veled,ha felveszed vele a kapcsolatot, de neki önmagától nincs igénye erre.
2012. jan. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Második: igen, elterveztem már párszor. Amúgy sem írok rá mindig ha fent van. Ugyanakkor nekem szükségem van arra, hogy beszéljünk és egy idő után nem bírom és úgyis írok neki. :) Gondoltam erre, hogy talán udvarias csak..
2012. jan. 19. 14:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz.
2012. jan. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem számít, hogy ki keres kit!

Felejtsétek már el ezt a hülyeséget, hogy a lány nem keresheti a fiút, mert így gáz, úgy gáz..

2012. jan. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Persze, csak nem akarom, hogy úgy tűnjön zaklatom. :)

De gondolom jelezné, ha nem szeretne beszélgetni, de nem az van, hogy esetleg néha visszadob egy-egy szót, hanem folyamatosan ír, tehát normális beszélgetések.

2012. jan. 19. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!