Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Főiskolán/munkahelyen sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főiskolán/munkahelyen sem lesz más a helyzet? 17/L

Figyelt kérdés

Semmi gond a külsőmmel, csak más lány vagyok, mint a többi.

Nem szoktam a fiúkra tapadni, ha ők nem akarnak velem beszélni, én egyiket sem szólítom meg.

Rájöttem, hogy az ilyen lányok mint én senkit sem érdekelnek.Nem akarok viháncolós rib@nc lenni.


2012. jan. 19. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
de mi a kérdés b*szdmeg??? azért nincs pasid mert idióta vagy :)
2012. jan. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

kit tudja...lehet igen lehet nem, de miért zavar?

hisz ráér még az ember....szerintem.

2012. jan. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nagyon jófej lehetsz!!! én mindig az ilyen lányokat szólítom meg és kezdeményezek velük. Korábban meg nem akartam csajozni, mert tudtam hogy ígyis úgyis vége lesz maximum pár éven belül, és én mindigis komoly kapcsolatra vártam. most egyetemen kezdtem el komolyabban foglalkozni a témával, és meglepő, hogy rajtam kívül még mennyi ilyen srác van, aki várt eddig, és a nemribanc, jófej lányokat kedveli. szóval ne aggódj, eljön még a te időd :)

20/F

2012. jan. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nyugi, attól mert megszólítasz egy fiút nem leszel ribanc.

És csak rajta múlik, ohgy egyetemen más lesz a helyzet.


Én egyetemen ismertem meg a párom már az első héten, de akkor én mentem oda hozzá egy kérdéssel.

Szóval, a nyitottság és a ribancság nem keverendő fogalom!

22/L

2012. jan. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Nem akarok viháncolós rib@nc lenni."


Ja, minden lány aki nem te vagy az ribanc. Értelmes hozzáállás.

2012. jan. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ne akarj olyan lenni mint más, de ha valaki tetszik, írj neki(v beszélj v mi).

18/f

2012. jan. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyszer már ezt kiírtad, én írtam neked, te meg basztál válaszolni. Mit vársz?
2012. jan. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"ha ők nem akarnak velem beszélni, én egyiket sem szólítom meg."

Van egy jó mondás: Segíts magadon és Isten is megsegít.

Ne várj nagy csodát úgy, hogy te csak ölbetett kézzel ülsz és várod, hogy valamelyik fiú megszólítson. Én megértem, hogy ez a fiúk dolga, de azért ennyire szerintem nem kéne túlreagálni a dolgot. Semmi gond azzal ha elkezdesz egy fiú felé közeledni, egy idő után is veszi majd a lapot és minden menni fog magától. (Persze lehet, hogy párszor pofára fogsz esni, de ettől még nem dől össze a világ)

Sok sikert ;)!

2012. jan. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Oda menj dolgozni ahol csak hapsik vannak.
2013. aug. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!