Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Kezdem teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kezdem teljesen elveszteni az eszem. :ss 13/L (CSAK LÁNYOKNAK)

Figyelt kérdés

van egy fiu akit nagyon szeretek.. életem is oda adnám érte.. és tudom hogy nem lehet az enyém...(mert nem tekint rám úgy.. kérdeztem tőle)


suliba vagyok nincs semmigond...

de ahogy haza érek kb félnapot átbőgöm a másikfelébe alszok mert oylan szinten nincs semmihez kedvem...

már annyira elviselhetetlenül hiányzik hogy kezeim is szétvagdaltam .....:ss (pedig nemszokásom.. énmég az inekciótól is félekx"ddd ) [ NEM KELL KOMMIBA OLYAN HOGY HÜLYE EMO STB MERT NEM VAGYOK EMO KÖSZI.]


valaki valami tipp hogy hogy hogy lehetne könnyebb ? :\


2012. jan. 19. 15:20
1 2
 11/12 Johnny1 válasza:
Mai gyerekek...úr isten te még "kislány" vagy... de ha te azt gondolod hogy ez normális... akkor öld meg magad... ilyenek miatt lesznek a mai fiatalok öngyilkosok meg stb... egyszerűen csak hülye vagy...ugyanis még nem lehetnek annyira intenzív érzéseid...mikor még én voltam 13-14 éves nem voltunk ilyenek... életed adnád érte?o.O inkább tanulj kislányom és elérsz valamit az életben!!!
2012. jan. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Németh Norbert válasza:

ez az egész badarság! nem olyan nehéz elfelejteni, és túl tenni magad rajta mint hiszed. ez a vagdosás teljesen értelmetlen. az hogy egyedül vagy, nem jelenti azt, hogy magányos is vagy. értékeld, hogy több időd van magadra, csináld amit szeretsz, éld úgy a mindennapjaidat h tudd volt értelme felkelni reggel. a pasikkal ráérsz még, ne akarj hamar szerelmes lenni, főleg ha nem tudod feldolgozni a csalódást. úgysincs boldogan éltek amíg meg nem haltak, minden üdvözlés búcsúzással végződik. javaslom, hogy anyukádnak panaszold el, kérj tőle tanácsot! hidd el sokat tapasztalt már és szívesen segít, ő is azt szeretné, hogy boldog legyél. nem kell elzárkóznod tőle, biztos hogy többet tud kezdeni a helyzeteddel mint hinnéd.másrészről, ő mindig ott lesz neked, akkor is szeret, ha hülyeséget csinálsz.

16/L

2012. jan. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!