Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl jó Nő vagyok a férfiaknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl jó Nő vagyok a férfiaknak, hogy közeledni merjenek felém? 21/N

Figyelt kérdés

Eddig nem találtam olyan férfit, aki domináns, mert volna bármit is kezdeni velem. Általában ha leszólítanak, fél perc után nem tudják folytatni amit elkezdtek, mert tekintetemmel, testbeszédemmel akaratlanul is felül emelkedem rajtuk. Utána fél pec múlva átlátszó indokkal elsunnyognak. A baráti köröm férfi tagjai szerint túl vonzó, nőies és okos vagyok, a férfiak gondolkozása szerint megközeelíthetetlen, csak a legjobb pasik kaphatnak meg. Mivel ezt hallom állandóan, kezd bennem is gyökeret vetni ez a gondolat. Miért érjem be a sok lúzer sráccal, amikor az elit férfiaknak kellek? Belőlük nagyon kevés van. Ha visszagondolok, korábbi kapcsolatomban a volt párom elég domináns, uralkodó és férfias volt. De a mai férfiakról ez nem mondható el. Beérjem kevesebbel, vagy várjak a ritka, igazi Férfira?


21N


2012. jan. 19. 15:34
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
87%
Vagy pont hogy nem vagy jó nő. És most reklám:
2012. jan. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%
Képet.Úgy könnyebb lenne.
2012. jan. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
100%
Fényezd magad még jobban. Eléggé sokra tartod magad. Szerintem, hozzád nem való egyszerű földi halandó.
2012. jan. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
elég beképzelt vagy. De nah... Küldj képet és kapsz normá.is választ.
2012. jan. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 pqpqpq ***** válasza:
kep a;apjan hamarabb szavaznank :)
2012. jan. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
100%

így van, lehet h nagy tévhitben élsz drága!


csak senkitől nem kaptál még őszinte választ. DE! Nagyon szívesen megnéznélek, hogy mennyire is vagy te túl jó nő.

És utána adnék egy őszinte választ is kifejtőt.


ha gondolod rakj fel ide képet, vagy küldj privátban.


Mert amikor valaki egy ilyen kérdést és kiírást kitesz az megválaszolhatatlan hogy úgy van e.

Lehetsz te jó nő úgymond....de vannak 100-ával olyanok vagy jobbak mint te.

2012. jan. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim válasza:
-.-"
2012. jan. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
rajtam nehezen emelkednél felül, hacsak nem vagy 210
2012. jan. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 Frodó a Zsákos ***** válasza:
Kleptomán?Piromán? Egomán!
2012. jan. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
képet.
2012. jan. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!