Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek írjak neki, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek írjak neki, vagy nyomulásnak gondolná?

Figyelt kérdés

Egy másik fórumon összeismerkedtem egy fiúval, de nem párkeresési célból. Még fényképet sem láttunk egymásról, meg elég nagy a távolság kettőnk lakhelye között. Csak beszélgettünk, e-mail, msn, de minden nap, és nagyon megkedveltük egymást, nagyon jófej tényleg. Most kb. 1 hete nem jelentkezett, de én szívesen beszélgetnék még vele. Hiányzik is, h. nincs fent msn-en, mondjuk biztos dolgozik épp.

Ha írok neki pár sort, szerintetek nyomulásnak gondolná? Tudja, h. nekem sincs barátom, és neki sincs barátnője. De tényleg nem párkeresés miatt ismerkedünk.

22/L


2012. jan. 20. 13:01
 1/2 Nazira ***** válasza:
Írj neki, kérdezd meg, h valami baj van v dolgozik kicsit félted ebből még nem hinné, h nyomulsz.
2012. jan. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem írj neki nyugodtan,ez még nem nyomulás.
2012. jan. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!