Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha álmomban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kovács Pál kérdése:

Miért van az, hogy ha álmomban éppen nekiállnék szeretkezni valakivel, valaki mindig megzavar minket (álmomban)?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor álmodtam már ilyet. Éppen nekiállnék jól érezni magam, de ekkor valaki benyit a szobába, vagy valaki feltűnik az ablakban, vagy csak egyszerűen nem találok olyan szobát, ahol kettesben lehetnék az álombéli nővel. Nagyon frusztráló tud lenni, ki vagyok akadva a tudatalattimra! Miért csinálja ezt velem? Mi lehet a pszichológiai háttere ennek?
2012. jan. 20. 16:03
 1/5 zseni001 ***** válasza:
Kérdezz pszichológust. Nálam az szokott előfordulni, hogy mindig valami akcióscifibe kerülök álmomba és amikor nagyon szorult helyzetben vagyok és már úgy néz ki meghalok, nem halok meg, mert hirtelen szupererőm lesz :)
2012. jan. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Voltál már nővel?
2012. jan. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én meg mindig felébredek, hát ez van.
2012. jan. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha nem voltál még nővel, akkor azért. lehet valami mentális blokk, amitől nem tudsz megszabadulni. vagy lehet, hogy félsz a dologtól. tudod, az agy álmában furcsán működik. de mi nem igazán tudunk rá jó választ adni, mert nem vagyunk álomfejtők.
2012. jan. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van barátnőm, elég gyakran szeretkezünk is, és a minőségre sincs panaszom.
2012. jan. 20. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!