Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Ilyen van, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ilyen van, hogy egyikőtöknek nagyon bejön egy pasi, a másik csajnak meg nagyon nem?

Figyelt kérdés

Mert én sokszor találkozok ilyennel!

Van lány,amelyik úgy megnéz,hogy még én fordulok el,és van olyan,amelyiken szinte látom,hogy gyűlöl.

Mondjuk alapból eléggé depresszív vagyok és azt hiszem ez látszik is rendesen!

Ti nők tényleg megérzitek,hogy milyen egy pasi?

Szal,tudtok helyesen ítélni külső alapján?

Pl:az látszik a csávón,hogy egy vadbarom,akkor az is?


2012. jan. 20. 21:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
ja,pl én és barátnőm...nekem sokmindenki tetszik,de viszont ő nagyon válogatós
2012. jan. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 mus musculus ***** válasza:

Genetikailag kódolva van a nőkbe, hogy arcvonásoktól, testalkattól, mindentől függetlenül a barna hajú, barna szemű pasasokhoz vonzódjanak, a többit meg le se köpjék...

ezt te sem gondolhatod komolyan. Mindemellett hogy lehetséges, hogy én kifejezetten (nincs mit szépíteni) rühellem a barna szemet vagy hogy barnásszőke, kék szemű srác iránt érzek úgyszólván gyengéden? (Faterom sötétbarna és zöld szemű, mielőtt még összefüggést keresnél.) Nem vagyok igazi nő? :D

2012. febr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

De te a kevesekhez tartozol előző!

Ez megfigyelés eredménye!

A csajok jobban buknak a barna hajra meg szemre,mint bármi másra!

Ez 10 csajra levetítve kb 8-2 arányban oszlik meg,még pedig úgy,hogy 8 csaj van oda a barnákért a maradék 2 meg az összes többiért!

2012. febr. 7. 11:30
 14/14 mus musculus ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy a többségre mi jellemző, de ha igazad van, az csak előny biológiai szempontból, mivel a legtöbb ember barna-barna színekkel rendelkezik. Mindenesetre annyi szent, hogy épeszű ember nem ragaszkodik görcsösen az ideáljához, magyarán senki sem fog elutasítani azért, mert mondjuk szőke a hajad.
2012. márc. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!