Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondja minden szép lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja minden szép lány magára, hogy csúnya?

Figyelt kérdés

pl: én is.. xd

lehet azért mert szeretem ha dicsérnek....?

sosem értettem magam!


2012. jan. 20. 21:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%

Én nem mondom magamra mivel tudom magamról hogy nagyon jól nézek ki ...

20L

2012. jan. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%

Igen, utálom az ilyeneket.

JAj de csúnya vagyok!

- Jaj nem is vagy az :$

- Nem csúnya vagy csak hülye <3 :$

- Jaj gyönyörűm ne beszélj butaságokat nadon cép vagy <3

Meg hasonló férgek. Bocsi de nem kérek belőletek.

2012. jan. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

jujjj!!!!


ez az állítás így kicsit téves és butaság! és általánosság!


a közönség tud ebben a leginkább segíteni.

2012. jan. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Azért, mert amíg azt mondod, hogy kövér és csúnya vagy, addig szerethető és aranyos vagy, de amikor már, ahogy az előző hozzászólásban is láttuk ennek a fordítottja van, akkor nagyképű h..lye p..csa vagy és utáljuk az ilyeneket mi pasik! :-D
2012. jan. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Önbizalomhiányos vagy, önbecsülése nulla.


Én is így vagyok csak én fiú vagyok és pár lánynak tetszettem már és ki tudja hány vna még, aki névtelen rajongóm úgymond, de én ennek ellenére iszonyat ronda törpének érzem magam.


Minél szebb egy lány, annál inkább kerülöm és nem is merek sokszor még ránézni sem, nehogy már mindenki lássa, hogy van képem egy ilyen szép lányt megnézni.


22/F

2012. jan. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Hogy miért, nagyon egyszerű, mert tényleg csúnyák! Nőből maximum csinos létezik. Gondolj már bele, egy hímegyed, ha sportos, izmos, jóképű és még intelingens is akkor egy "szépnek" kamuzott nő elveszik mellette. Ez az igazság férfi sokkal vonzóbb ha jól néz ki, mint egy esetlegesen "bájos" lány. 22/F
2012. jan. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
58%

Miért lennék nagyképű öntelt p.csa , azért mert tudom magamról h jól nézek ki ?-.-' egy anonim oldalon csak nem fogok elkezdeni szerénykedni -.-'

20L

2012. jan. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
az a durva amikor csúnyának látják magukat, pedig semmi bajuk, aztán elcsúfítják magukat ajakfeltöltéssel meg minden szarral, ocsmányul fognak kinézni és akkor látják magukat szépnek
2012. jan. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Utolsó itt egyáltalán nem erről van szó. Hanem hogy tudják, hogy szépek de szánt szándékkal csúnyának mondják magukat, mert az ellentétét akarják hallani másoktól. Ez nem önbizalomhiány hanem önfényezés.
2012. jan. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
inkább szép lány higgye magáról hogy csúnya,mint egy csúnya hogy szép,
2012. jan. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!