Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valamilyen tapasztalatotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valamilyen tapasztalatotok a feromon parfümökről?

Figyelt kérdés
tényleg használ vagy kamu az egész?
2012. jan. 13. 23:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
van egy ami használ, nekem nagyon bejött :))) ha érdekel küldök linket róla, most van egy vaterán :D
2012. jan. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

ja bocsi első vagyok, a feromonos parfüm az nem sokat ér, viszont a feromon parfüm az igen!! :))) Na olyan van nekem is, és nagyon tudom ajánlani! :)

24/f

2012. jan. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
mi a különbség? küldhaetsz linket
2012. jan. 13. 23:37
 4/17 anonim ***** válasza:
amúgy nagyon ritkán lehet hozzájutni, ezt a márkát már nem forgalmazzák mert túl jóra sikeredett, helyette a vizes szarokat árulják. Nem is értem hogy nem kapkodták még el pedig jó áron van....
2012. jan. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

az hogy a feromonos parfümre csak ráírják hogy feromonos, és egy felvizezett szar az egész, még az illatanyag se tart soká.

De ez itt ami nekem is van, ezt őszintén ajánlom mindenkinek habár csak ez az 1 db van belőle fent, máshl se láttam, nekem hálisten még félig van :)))


[link]

2012. jan. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
miylen dolgokat veszel észre ennek hatására?
2012. jan. 13. 23:40
 7/17 anonim ***** válasza:
43%

azt hogy jobban figyelnek rám a lányok, egyszerűen simán észreveszem.

Kicsit olyan mintha hirtelen rámkattannának. Könnyebb velük beszédbe elegyedni, és a feromon hatására érzik hogy jó a társaságomban lenni, kíváncsiak lesznek, érdeklődőek, nyitottak, egyszerűen feltűnő leszek és ez baromi jó érzés. Komolyan mondom én máig hálát adok egyik ismerősnek aki ezt beajánlotta. :))

2012. jan. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
még tényleg csak azt hogy ennek van valamilyen illata vagy ezt lehet kombinálni más parfümmel?
2012. jan. 13. 23:47
 9/17 anonim ***** válasza:
természetesen van illata, és egyik Hugo Boss parfüméhez hasonlít, nagyon finom. Ne kombináld semmivel, kár lenne, még lehet hogy elrontanád vagy gyengítenéd a hatását, ezt így kell használni ahogy van.
2012. jan. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
lehet fontolóra veszem.
2012. jan. 13. 23:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!