Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gyúrni szeretnék, és sokan...

Gyúrni szeretnék, és sokan ajánlották a tészta diétát, de senki sem tudta elmagyarázni úgy nekem, hogy sikerüljön magamévá tennem. Tehát mi ez a tészta diéta, és van esetleg más "emberi" megoldás a gyúrás elősegítésére?

Figyelt kérdés

Miből áll, vagy van receptje, vannak más receptek is?

Tudnátok erről filmet, vagy cikkeket, vagy személyes tapasztalatot adni?


2009. jún. 4. 07:54
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Nos valaki biztos csak megviccelt ezzel a tészta diéta dologgal. Ez olyan mint a GULÁG diéta.


Gyúráshoz nem kell mást tenned mint bemész a legközelebbi táplálékkiegészítőket áruló boltba, és kérsz egy vödör kox-port. A benne lévő port fel kell oldani vízben, aztán felszívni egy injekciós tűvel és az izmodba beadni. Emellett még eljárhatsz edzeni de nem szükséges. 2 hónap alatt nagyszerű izmaid lesznek!

2009. jún. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Felmerült bennem egy kérdés, és amíg nem tudom rá a választ addig nem tudok érdemlegeset mondani...

Most tésztát akarsz gyúrni vagy edzeni szeretnél?

Esküszöm nem tudom értelmezni, pedig megpróbáltam...

2009. jún. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
első válaszolónak:az emberi alatt nyilván azt értette, hogy emberi...hogy ajánlhatsz ilyet, a fogyókúrarovatba a speed-et még nem ajánlottad?
2009. jún. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Koxolni nem fogok, mert ütközik az elveimmel.

A tészta diéta pedig elméletig a megnövelt szénhidrát mennyiségre hajt, de ezért kérdezzem meg itt. Létezik az ilyen, vagy nem, ha igen akkor az micsoda?


A szintetikus szereknek pedig nem vagyok a híve. Csak természetesen, és kész! Én ilyen vagyok!

2009. jún. 4. 10:15
 5/9 anonim ***** válasza:

elsőnek: hátha te egy boltba bemész és a bolt árukészletéből tudsz vásárolni koxot akkor adok neked 1.000.000ft-t az fix!:D


kérdezőnek: hát te nagyon buta lehetsz és sztem ezzel a tésztadiétával csak szivattak az emberek mert látták rajtad,h úgyis beveszed és csak akartak röhögni egy jót. Fehérje szted nem kell a mozgáshoz?? Húst nem is kellene enni csak tésztát??

2009. jún. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Tudom, hogy kell fehérje, de egy kérdést megér.


A butaságomról pedig annyit, hogy az ember kíváncsi. A butaság pedig relatív. Ha így gondolod akkor okés!Egészségedre!


//szvsz ez egy olyan hely ahol kérdéseket lehet feltenni, az esetleges téveszmék elkerülése végett, én ezt teszem. Attól, hogy én tudom, vagy észreveszem, hogy a dolog nem éppen valós, nem azt jelenti, hogy valóban rossz, mert az én ismereteim, és meglátásaim is eléggé korlátozottak, lévén nem vagyok sem isten, sem mindentudó.

Továbbá lehetnek más meglátások is, vagy más megközelítési módok, amikre én még nem vagyok nyitott, vagy képes, lévén nem rendelkezem a megfelelő információval!

Az pedig, hogy nem könyvelek el mindenkit unintelligensnek azért mert egyszer hülyeséget mond, az pedig genetika, hiszen én ilyen vagyok!//

2009. jún. 4. 11:08
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
...a párom élsportoló...(nem kicsi :) ) nem szed adalékanyagokat, esetleg kalcium+magnézium, amit inni szokott, sok rizs (mert ez fehérje és szénhidrátdús, és könnyen felszívódik) és sok hús (szárnyas, v sovány sertés (meg hát halat is kéne...))...az alap nála...a tészta (fehér kenyér meg fehér száraztészta) fárasztja a szervezetet, úgy értem, nincs benne túl sok tápanyag, csak üres kalória...
2009. jún. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jólvan nem kell magyarázkodni,h nem vagy hülye elhisszük!
2009. jún. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi! :)


Bár ha ennyit mentegetőzik, tuti, van benne egy löket. :D

2009. jún. 4. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!